Клименко Григорій Григорович

Клименко Григорій Григорович

  • 26.04.1953 р.
  • пенсіонер за віком
  • безпартійний

Де балотується

“Земля України належить людям, то є наш скарб і ми будемо за неї боротися!”

62 роки, родом з Лозуватки, за фахом – агроном, працював директором радгоспу, майстром у професійному училищі, провідним агрономом сільгосппідприємства, зараз на пенсії, активно займається громадською роботою, одружений, має дітей та онуків, займається садівництвом і вирощуванням овочів на дачній ділянці, своїм головним захопленням у житті називає землю й роботу на ній.

Григорій міг би спокійно доживати свій вік на пенсії, пораючись на городі, вирощуючи картоплю, огірки чи цибулю. Але почуття справедливості не дає просто так полишити людей і справу, якій присвятив усе своє життя. Уже чотири роки Григорій виборює право людей громади Широківського району розпоряджатися землею, що їм належить. Саме з того часу, як до влади в районі та на Криворіжжі прийшли синьо-білі керманичі, сільгосппідприємство «Степное» отримало нове керівництво, що поступово привело стабільно працююче господарство до банкрутства. Худобу було відправлено на забій, техніку розпродано та порізано на метал, а людей, що працювали на підприємстві, викинуто на вулицю.

Григорій на той час працював головним агрономом і намагався перешкоджати процесам ліквідації підприємства. У нього є докази, офіційні документи, що засвідчують права громади на землю. Він воював із системою за права своїх односельців у судах, писав скарги до можновладців усіх рівнів, навіть у бійку вступав, відстоюючи справедливість. Григорій говорить, що за цей час у нього зібралися велика кількість паперів-відписок і сила-силенна офіційних автографів представників влади, але допоки існуюча система «кришує своїх», то справедливості годі шукати.

Ідеться про 4 000 гектарів землі аграрного комплексу, який зараз перебуває в стані ліквідації і зе́млі якого не можуть підлягати експлуатації. Але поки триває судова тяганина, поля щороку невідомо ким засіваються, прибуток від урожаю осідає в невідомо чиїх кишенях, а народ без роботи жебракує, спивається, молодь тікає з села. Керівництво району, за словами Григорія, робить вигляд, що нічого не відбувається.

Григорій створив Громадське Об’єднання «Степное», до якого увійшли мешканці Софіївки, Лозуватки, Рахманова, Вільної Поляни, загалом організація налічує більше 500 людей. Одним з основних своїх завдань об’єднання вважає відновлення роботи господарства та повернення його в державну власність. Громадський діяч мріє, що люди отримають робочі місця й будуть хазяйнувати на своєї землі.

У Григорія болить душа за свій край. Він, як справжній хазяїн, не може стриматися, коли бачить безгосподарність і нехлюйське ставлення до землі. Навесні загітував людей, щоб ті вийшли та самі позасаджували поля, відібрані в них. Люди піднялися та пішли за Григорієм. Вони бачать його небайдужість, довірилися йому і готові підтримати на виборах. Григорій балотується по Центрально-Міському району. Розуміє, що відстоювати справедливість і вирішувати земельні питання району з командою фахівців «Сили Людей» йому буде набагато легше.

Він точно знає, що добро обов’язково візьме гору і справедливість буде відновлено.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу