Заступник голови виконкому Тернівської райради, депутат від «Опозиційного блоку» Сергій Кушнір вкотре ігнорував закон і продовжив засідання постійних комісій, незважаючи на відсутність кворуму, що можна було помітити неозброєним оком. Із 36 депутатів були присутні лише 8. Про це повідомив Костянтин Чухно, який вже неодноразово викривав незаконні дії керівництва виконкому.

Нагадуємо: кворум — встановлена законом, регламентом найменша кількість учасників засідання, необхідна для визнання зборів правосильними ухвалювати рішення з питань порядку денного. При відсутності кворуму засідання не починається або переривається, адже рішення, прийняті під час такого засідання, будуть недійсними.

Та, як бачимо, усі ці правила не стосуються керівництва виконкому Тернівської райради, де недотримання вимог закону й корупційні схеми є звичним явищем.

Костянтин Чухно попросив занести до протоколу, що сьогоднішнє засідання не може бути підставою для голосування на сесії винесених питань. Він також зазначив, що порушення регламенту для заступника голови С. Кушніра — це ніщо проти всіх тих порушень, які він допускає у своїх «масштабних» проектах.