Кавіцький Микола Олександрович

Кавіцький Микола Олександрович

  • 14.02.1990 р.
  • інженер ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
  • безпартійний

Де балотується

“Кривий Ріг – це місто величезних можливостей, але, на жаль, низької їх реалізації”

25 років, народився в Кривому Розі, отримав вищу освіту в Криворізькому національному університеті з двох спеціальностей – теплоенергетики та управління проектами, працює на «АрселорМіттал Кривий Ріг», закінчив музичну школу по класу фортепіано, самостійно опанував гітару, займався баскетболом, футболом, більярдом (на міському рівні), цікавиться інформаційними і сучасними технологіями, знається на музиці.

Микола з почесного роду Кавіцьких: дід-металург Павло Митрофанович відбудовував після війни завод, батько все життя працював у гірничо-видобувній галузі. Микола – молодший син у родині, разом з братом отримав непогану освіту та гарне виховання. Мати – викладач по класу скрипки в музичному училищі. Це типова інтелігентна криворізька родина, у якій у пріоритеті сімейні цінності, всебічний і гармоній розвиток дітей, у якій підтримують інтерес до читання книг, стимулюють жагу до навчання й повагу до людей праці.

Трудову діяльність Микола починав з посади електрослюсаря в котельні на КЗРК, куди потрапив після вишу за направленням. Амбіційний молодий чоловік подав документи та пройшов конкурсний відбір у компанію «АрселорМіттал», що якраз шукала перспективну молодь. Освічений, вихований, грамотний фахівець і надійний товариш, Микола швидко став «своїм» у міжнародній компанії. За три роки напрацьований непоганий досвід роботи в різних напрямках – від спеціаліста департаменту з персоналу до інженера в службі управління ефективності бізнес-процесів.

Микола багато займається самоосвітою та постійно навчається в професіоналів. Говорить, що біля нього, починаючи зі школи, а потім в університеті й на комбінаті, завжди є неординарні, цікаві люди, які стимулюють до розвитку. Він отримує неоціненний досвід у спілкуванні з топ-менеджерами компанії світового рівня. Працювати з ними – велике задоволення і почесна відповідальність.

Микола декілька разів бував за кордоном і у справах, і на відпочинку. Ці мандри та поїздки змінили ставлення до процесів, які відбуваються в соціально-економічному просторі нашого міста і нашої країни. Вважає, що повага до законів, чесна сплата податків, прозорість у використанні коштів громадами роблять міста комфортними, безпечними та красивими. Відповідальність громадянина починається з таких простих речей, як достойна поведінка, культурне й інтелігентне мовлення, сумлінне ставлення до довкілля та до людей, які тебе оточують. Він наполягає: якщо кожен почне з себе – ми моментально побачимо зміни практично усюди в країні.

Микола помірковано ставиться до політики та політиків, ніколи не мріяв про депутатство і не думав, що буде колись балотуватися. Але відчувши, що «Сила Людей» – це справжня партія, яка перетворить життя в місті та зламає стереотипи про політичні організації, приєднався і став її частиною. Прагне набутий досвід використати на благо рідного міста. Звісно, стикається з великою кількістю економічних і технічних проблем на підприємстві та бачить перспективи їх вирішення. Розуміє, що місто має аналогічні проблеми й готовий їх розв’язувати. Комунікабельний, оптимістичний, працелюбний і небайдужий до долі свого міста й країни, він гідний представляти та відстоювати інтереси технічної інтелігенції.

Микола з когорти молодих людей, що народились і виросли вже в незалежній Україні. Вони не мислять тоталітарними штампами, більш вільні, комунікабельні, відкриті. Можуть сперечатися навіть з визнаними авторитетами, відстоюючи свою думку. І саме вони руйнують систему та вибудовують нове суспільство, засноване на рівних можливостях для всіх.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу