Касумян Арамаіс Тельманович

Касумян Арамаіс Тельманович

  • 22.11.1982 р.
  • начальник бюро відділу устаткування ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат»
  • безпартійний

Де балотується

“Я вірменин, що закохався в Кривий Ріг. Я добре знайомий з різними сторонами життєдіяльності в місті й маю намір долучитись до того, щоб у ньому стало більше і «життя», і «діяльності»”

32 роки, народився в місті Кіровакан Вірменської РСР, там же пішов до школи; свідоцтво з відмінними оцінками отримував уже в Кривому Розі, з відзнакою закінчив місцевий економічний виш, фахівець з економіки підприємств, має досвід викладацької роботи, наразі працює на Північному ГЗК, одружений, виховує чотирирічного сина, серед захоплень – футбол та інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?», є головою Правління обласного клубу інтелектуальних ігор.

Життєлюбна, гостинна й відкрита східна натура Арамаіса випромінює суцільний позитив. Він, немов магніт, притягує до себе людей, легко заводить нових знайомих і друзів. При цьому дуже розумна, цікава, справедлива, незла та душевна людина. Уміє радіти чужому успіху й щедро ділиться своїми досягненнями. Через свою широку популярність, комунікабельність та адекватність отримав пропозицію представляти інтереси громади в міській раді від партії «Сила Людей».

Участь у виборах – для найкращих

Зізнається, що причиною участі у виборах до органів місцевого самоврядування Кривого Рогу стали сучасні, розумні й при цьому дієві люди, які залучили його до своїх лав. Упевнений: із такою командою, що може трансформувати силу й енергію людей на благо рідного міста, треба тільки перемагати. Працював економістом-аналітиком, викладачем вишу, інженером з постачання, лінійним менеджером, має досвід керівної роботи, тому вважає, що його досвід, знання й уміння знадобляться в роботі міськради. Готовий контролювати питання бюджетної сфери та розв’язувати економічні проблеми.

«Что наша жизнь? ИГРА!»

Інтелектуальний клуб «Що? Де? Коли?» – це друге життя Арамаіса. Він – відомий у місті організатор інтелектуальних ігор, капітан команди «Креатив». Та Арамаіс не тільки пишається успіхами своєї команди, але й як куратор інтелектуальних змагань міста радіє досягненням команд Кривого Рогу, які значно прогресували за останні роки, почали виборювати призові місця на обласному рівні, брати участь у всеукраїнських змаганнях.

Ерудиція, уміння швидко обрати правильне рішення разом з відмінною реакцією – якості, незамінні для сучасного менеджера.

Кривий Ріг – друга батьківщина

Протягом двадцяти років, з тринадцятирічного віку мешкає в Кривому Розі. Сам дивується тому, що за цей час жодного разу не робив спроб залишити місто легендарного козака-засновника. Визнає, що Кривий Ріг для нього – по-справжньому рідне місто. І він знайшов себе в цьому місті: бере участь у волонтерських проектах, підтримує соціальні та культурні програми й акції, працює на розвиток бренда Кривого Рогу як інтелектуального центру освіченої молоді.

Спортивне життя Кривбасу

Особливе ставлення має до спортивного життя Кривого Рогу. Арамаіс обожнює місцеву футбольну команду «Кривбас». Він дуже переживав за футбольний клуб, за його злети й падіння. І навіть так і не полюбив жоден іноземний чи український клуб після того, як головна футбольна команда міста зійшла з горизонту.

Завданням спортивного розвитку міста в першу чергу вважає стимулювання й організацію дитячих позашкільних футбольних та інших спортивних змагань, підтримку масового спорту в цілому як основи здорового покоління.

Арамаіс жартує, що є нетиповим представником Кривого Рогу – вірменин з українською душею, він має власну думку, сучасні погляди, дієві програми, чіткі плани й непереборне бажання перетворень. А це надія та рушійна сила нашого міста. Віддамо майбутнє міста силі розумних і гідних людей!

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу