Канєвський Дмитро Борисович

Канєвський Дмитро Борисович

  • 21.12.1975 р.
  • приватний підприємец, музикант
  • член політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ»

Де балотується

“Музиканти Кривого Рогу – потужна сила, що може розбурхати сонне промислове місто”

39 років, народився у Кривому Розі, за освітою інженер-електрик, приватний підприємець у музичній сфері, займається установкою звуку та світла на музичних майданчиках, концертний звукорежисер, одружений, разом із дружиною виховує 12-річну доньку, захоплюється автотуризмом.

Життя Дмитра – приклад того, що улюблена справа може приносити і задоволення, і стабільний прибуток, а творчість цілком може годувати митця та його родину.

Музичний талант Дмитра проявився в старших класах школи. Він самостійно опанував гру на гітарі та приєднався до самодіяльного музичного гурту. Виконували й авторські твори, й популярну улюблену музику криворіжців. Після закінчення школи отримав вищу технічну освіту, навіть років зо два працював на заводі, але втік звідти в музичну тусовку, промінявши стабільну роботу на вільне життя музиканта. Технічна освіта стала в нагоді – Дмитро взявся за комутацію музичного обладнання і звукорежисуру. Грав у кількох музичних колективах, з якими довелося виступати на дуже різних концертних майданчиках.

Сьогодні Дмитро – гітарист криворізької команди «City Style». Цей кавер-бенд є одним з найпопулярніших у місті, музичною окрасою різноманітних заходів, він вирізняється цікавим добором музичного матеріалу та високою якістю виконання. Запит на музикантів такий, що для роботи над авторським матеріалом критично не вистачає часу. Але учасники групи із задоволенням беруть участь у благодійних концертах і творчих волонтерських проектах, допомагають озвучити різні міські заходи, що проводяться під патронатом громадських організацій.

Дмитро любить своє місто. З Кривим Рогом його пов’язують дуже багато теплих спогадів. Музикантові не байдуже, як він розвивається і як живуть його мешканці. Багато подорожуючи іншими містами й країнами, Дмитро бачив, як живуть звичайні люди за кордоном, як побудована інфраструктура, куди витрачають гроші від податків. Переконаний, що Кривий Ріг не гірший за інші міста Європи і гідний хазяйновитої влади, яка зможе раціонально використовувати всі бюджетні надходження, грамотно залучати інвесторів та й узагалі повернеться обличчям до своїх громадян.

Маючи технічний спосіб мислення, Дмитро хоче братися за вирішення організаційних питань, за планування робіт з покращення Кривого Рогу. Задоволений, що в команді «Сили Людей» є креативні мізки, які генерують гарні суспільно-корисні ідеї, бо себе відносить до тих, хто сумлінно та якісно втілює ці ідеї в життя. Мріє підключитися до розробки проектів, які б заохотили митців і творчу інтелігенцію Кривого Рогу до активного включення в культурне життя міста, допомогли б реалізуватися їхньому потенціалу, мотивували на створення неординарних культурних заходів.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу