Ізотова Ліана Василівна

Ізотова Ліана Василівна

  • 31.05.1981 р.
  • директор ТОВ «Примавєра»
  • безпартійна

Де балотується

“Відповідальні люди здатні змінити місто”

34-річна волонтер, уродженка Херсона, переїхала до Кривого Рогу 15 років тому, має дві вищі освіти, любить активний відпочинок, спорт, читання.

У житті Ліани Ізотової було багато негативного досвіду спілкування з людьми. Але вона не озлилася, а взялася допомагати людям. Уже багато місяців Ліана – незамінний і надійний водій госпітальєрів, які допомагають Дніпропетровському військовому шпиталю.

Довгий час випускниця факультету іноземної філології Херсонського державного університету, а потім факультету економіки та управління Криворізького національного університету і не думала про громадську діяльність. Працювала у приватній фірмі керівником комерційного відділу, згодом очолила власний бізнес.

Волонтерство з’явилося в житті Ліани так, як і в усіх у наші складні суворі часи: нібито нізвідки, але всерйоз і надовго. Вона активно підтримує зв’язки з волонтерами Кривого Рогу. У якийсь момент зрозуміла, що найкраща допомога воякам – це припинення війни, і рішення балотуватися пояснює саме цим основним мотивом. Звісно, депутат Криворізької міської ради сам війну не припинить, але створити передумови для цього має більше шансів порівняно з волонтерами.

Ліана вважає, що Кривий Ріг – велике промислове місто, яке заслуговує на креативне керівництво й інвестиції для розвитку та покращення соціальної сфери.

А оскільки звикла завжди розраховувати на себе, а не чекати подарунків долі, Ліана Ізотова береться за справу і точно доведе її до переможного кінця.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу