Іщенко Максим Андрійович

Іщенко Максим Андрійович

  • 26.04.1984 р.
  • ПАТ “Південний ГЗК”
  • член політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ»

Де балотується

“Кривий Ріг – це місто, яке заслуговує на кращу долю, головне – зробити перший крок”

31 рік, народився в Кривому Розі в сім’ї лікарів, здобув вищу освіту за спеціальністю «Облік та аудит», має досвід роботи у фінансовій сфері, зараз займає посаду начальника бюро на Південному ГЗК, велотурист, захоплюється риболовлею та спортом, пише кіносценарії, допомагає бійцям у зоні антитерористичної операції.

Самостійність і відповідальність

Трудову діяльність Максим розпочав у студентські роки, коли поєднував навчання з роботою охоронцем, а згодом маркером у більярдному клубі. Після закінчення вишу працював у банку. Роботу в промисловому комплексі Кривого Рогу почав з посади охоронця на одному з ГЗК міста, згодом працевлаштувався бухгалтером на Південний ГЗК і очолив бюро.

Творчість і спорт в одному флаконі

Максим захоплюється велотуризмом, більярдом, футболом, багато подорожує та поєднує ці захоплення з написанням кіносценаріїв, мріє в майбутньому зняти кінофільм за ними.

Самоосвіта та розвиток

Цього літа Максим узяв участь у Гаазькій літній дипломатичній школі, де знайомився з досвідом європейських дипломатів. Найбільше йому запам’яталися лекції колишнього постпреда ООН Голландії. Слухачам розповідали про стратегією переговорів та аспекти зовнішньої політики, міжнародних відносин, торкалися питань сучасних міжнародних конфліктів. Найяскравішими для Максима стали виступи представників посольства Грузії часів М. Саакашвілі, які ділилися досвідом реформ у своїй країні.

«Складно зробити перший крок, потім усе стає легше, і з’являються сили та натхнення», – вважає молодий чоловік, і його професійний шлях підтверджує те, що він не боїться робити перші кроки. Максима надихають сильні особистості, він і сам є такою людиною.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу