БФ «Ожина» разом зі «Спільною метою», членкинями якої є партійки Ірина Голоднова та Тетяна Дацюк (нині голова «Спільної мети»), вирішили підтримати європейську традицію різдвяних ярмарків та ініціювали «Святкові вечорниці», які пройшли біля центральної новорічної ялинки на площі ж/м Інгулець «Україна — єдина». Головним організатором заходу, який проходить уже вдруге, виступив БФ «Ожина» за підтримки «Зеленого центру».

У наметах запрошені майстрині продавали свої оригінальні вироби. Активісти сподіваються, що згодом влада встановить дерев’яні чи «пряникові» будиночки для таких цілей, як це робиться в усьому світі.

Татьяна Дацюк та Ірина Голоднова підтримали організаторів та взяли безпосередню участь у благодійному ярмарку. Партійки підготували цікаві сувеніри з сюрпризами та вітальні листівки ручної роботи, напекли різноманітні різдвяні смаколики. Невгамовним борчиням за чисте середовище вдалося продати навіть екосумки)), пошитих Тетяною за власним дизайном.

Можна було випити гарячого чаю та духмяного глінтвейну, зробленого активістами власноруч. Додав піднесеності влаштований концерт різдвяної музики.

Організаторам вдалося створити атмосферу справжнього свята. Хоча, за словами Ірини, люди ще трохи соромляться, зокрема дорослі мешканці все ще не наважуються розслабитися та з непрофесійними, але дуже талановитими, акторами поспівати щедрівки чи колядки, потанцювати — усе одно потроху звикають до вуличних розваг і на цьому святі.

Отримані кошти від продажу були надані БФ «Ожина» на придбання подарунків для дітей-сиріт КЗО КБРНЦ «Перлина». Ось так весело радіючи розважаючись, можна не лише собі підняти настрій та відчути свято у душі, а й зробити добру справу!

На думку партійок, упровадження практики різдвяних базарів і ярмарків об’єднує людей в радості, робить свято загальним, святкова атмосфера виходить за межі квартир, будинків. Це ще один спосіб цікавого, цивілізованого духовно наповненого відпочинку, можливість запастися позитивними емоціями і враженнями, а головне — це ще один крок до європейського міста з його найкращими традиціями.