31 липня відбулася презентація проєкту «Сприяння розвитку жіночого підприємництва — рівні можливості в економічному та соціальному житті для України» за ініціативи ГО «Рада Жіночих Ініціатив» і сприяння Шведського Ліберального Центру. Івент проходив у селі Гурівка на майбутньому бізнес-просторі з вирощування лаванди та лікарських трав, який активно розвивають підприємці Олексій Забродський разом із дружиною Вікторією та ініціаторка цієї ідеї, наша партійка Ірина Голоднова.


Презентувала проєкт керівниця РЖІ Ольга Неманежина. Були присутні також голова Дніпропетровської організації РЖІ Ірина Голоднова, член Ради Жіночих Ініціатив і партієць Сергій Мариничев, членкиня ГС «Спільна мета» Тетяна Бондар.


У межах проєкту були представлені напрацювання експертів робочих груп із дослідження впливу жіночого підприємництва на ключові показники ефективності бізнесів та економічних політик. Також були презентовані напрацювання й досвід експерток і підприємниць Кривого Рогу: яким чином розпочати свій бізнес, із якими труднощами стикалися жінки, які перспективи розвитку підприємництва в регіоні.


Особливим бонусом була презентація власного бізнесу «Zelenna» від одеситки, членкині РЖІ Ольги Бекетової, вона поділилася своїм досвідом в екобізнесі та надала рекомендації присутнім жінкам-підприємницям.

Про свій бізнес — освітню платформу для дітей різного віку — розповіла Тетяна Бондар. Сергій Мариничев поділився інформацією про можливість розвитку соціального підприємництва офлайн і онлайн для жінок 45+.


Ірина Голоднова поділилася тим, що разом зі своїми партерами Вікторією та Ігорем Забродськими розпочала впроваджувати ідею створення майбутнього екопарку, де в перспективі можна буде не тільки відпочивати від промислового міста, а й брти участь у різноманітних цікавих і корисних заходах: фотосесіях, ретрітах, творчих майстер-класах із хендмейду та малювання, велотревелах, збиранні лікарських трав, дегустації фіточаїв, тренінгах тощо. Їх будуть проводити підприємниці-початківці. «Ми впевнені, що згодом наш простір стане чудовою підтримкою для активних жінок. Сьогодні після заходу відбулося попереднє тестування нашого майбутнього проєкту, який дав жінкам можливість не тільки отримати корисну інформацію, а ще й гарно відпочити та надихнутися. Наші учасниці зізналися, що по-справжньому перезавантажилися і готові до нових звершень».

Наприкінці організатори вручили учасницям та учасникам подарунки і власноруч приготовані сувеніри з лавандою та «Гурівський чай» із лікарських трав.


Мальовничі краєвиди українського села, чисте повітря, неймовірні пахощі квітучих рослин надали особливої атмосфери заходу. Лавандові букетики і калейдоскоп вражень гості взяли із собою.