29 липня відбулися установчі збори Дніпропетровської обласної організації РЖІ, які вела Світлана Сова, а документувала Леся Козлова. З 21 учасника організації активно до зборів такождолучилися Анна Атаманчук, Тетяна Дацюк, Сергій Куриленко, Сергій Мариничев. Відвідали їх і гості-партійці: член запорізької РЖІ Ігор Зубко та помічник-консультант народного депутата Остапа Єднака Василь Сегін.

Під час презентації Ради Жіночих Ініціатив її очільниця Ольга Неманежина коротко розповіла історію організації та її цілі. РЖІ — це об’єднання жінок і чоловіків задля збільшення представленості жінок у політиці, зокрема й у національному парламенті.

За 2016–2018 роки проведено 6 стратегічних сесій. Нині учасниці РЖІ входять до Громадської Ради МФО «Рівні Можливості» при ВРУ. Організація має нагороду та відзнаку 2016 року «За сприяння участі жінок у політиці». Ольга наголосила, що за свої два роки існування РЖІ може похвалитися власними проектами, зокрема наймасштабнішим — Школою Жіночого Лідерства. У межах міжнародних проектів делегації РЖІ працювали у Швеції, Данії, Німеччині, Голландії, Грузії, Болгарії, Італії.

Експертка звернула увагу присутніх на те, що в організації є багато можливостей для стажувань і отримання найкращих практик у різних країнах світу. Окрім того, на думку Ольги, криворізька команда є прикладом успішного кейсу: «Ми вже самі можемо запрошувати делегації, показувати, які в нас є результати».

На зборах головою Дніпропетровської обласної організації РЖІ одноголосно обрано Ірину Голоднову, яка й представлятиме її на всеукраїнській конференції. Ірина — депутатка Інгулецької райради, має досвід роботи в громадських організаціях, закінчила Школу Жіночого Лідерства. На думку Ірини, ідеальних лідерів не існує, треба постійно працювати і вдосконалюватись. Тож у планах Ірини підтягти англійську, відточувати ораторське мистецтво, щоб на всіх рівнях вміти точно донести головні тези організації.