Гузенко Сергій Юрійович

Гузенко Сергій Юрійович

  • 04.01.1975 р.
  • дизайнер
  • безпартійний

Де балотується

“Люблю діяти і творити чудеса”

40-річний електротехнік за освітою, інженер за фахом і чарівник за покликанням, допомагає дитячим будинкам і реабілітаційним центрам, разом з дружиною виховує дитину, захоплюється катанням на велосипеді та гірських лижах, любить рибалити.

Сергій Гузенко – представник трудової династії металургів. Народився в 1975 році у Кривому Розі. Після школи вчився на електротехнічному факультеті Криворізького гірничорудного інституту, працював за розподілом на Блюмінгу-1 «Криворіжсталі». Зі своїх сорока років п’ятнадцять віддав почесній робітничій професії.

Але Сергія завжди вабили дива. Він любить робити рідним і знайомим сюрпризи, влаштовувати свята і тішити простими речами. Цю схильність зробив своєю другою професією, організувавши з дружиною підприємство, яке займається прикрашанням свят.

Ані до партійної, ні до громадської роботи Сергій не був схильний, поки одного разу не випала нагода допомогти дитячому будинку. Відтоді він регулярно відвідує і сиротинці, і реабілітаційні центри, і заохочує знайомих до цієї гідної справи.

«Зовні криворіжці, може, і не дуже різняться від інших українців, – розмірковує Сергій, – але в душі ми – особливий, дуже відповідальний і відвертий народ. Ми звикли йти до кінця, робити все на 100 %».

Сергій Гузенко налаштований, за висловом Ганді, стати тією зміною, яка змінить світ. Або принаймні життя в Кривому Розі.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу