Губа Марина Григорівна

Губа Марина Григорівна

  • 22.05.1981 р.
  • не працює
  • безпартійна

Де балотується

“Я повірила в людяність і щирість людей”

1981 року народження, має дві освіти, є волонтером Жіночої сотні, любить мандри, захоплюється читанням, особливо історичною літературою.

Закінчивши мехмат Дніпропетровського національного університету, Марина вже розуміла, що шукатиме шлях, не пов’язаний зі своїм фахом. І таки отримала згодом у Криворізькому навчально-виробничому центрі омріяну спеціальність адміністратора, агента з організації туризму.

Марина захоплюється мандрами – і далекими, і близькими. У подорожах корисніше думати, шукати шляхи вирішення, здавалося б, найскладніших проблем. А над ними Марина замислюється постійно, тому й прийшла до волонтерства. «Раніше я вважала, що цього не існує, – зізнається Марина, – але після особистого знайомства з волонтерами мій світ перевернувся. Я повірила в людяність і щирість».

Відповідно до першої отриманої спеціальності Марина будує всі свої життєві конструкції динамічно і міцно. Вони з чоловіком Євгеном є надійним «тилом» одне для одного і для сина Антона.

Для нього, для своїх рідних і друзів, для всіх мешканців Марина Губа хоче зробити Кривий Ріг кращим. Вона впевнена, що ніхто його таким не зробить, крім самих криворіжців. І хоч буває складно зробити перший крок і переконати себе, що все робиш правильно, Марина знає: головна помилка в житті – нестача сміливості.

«Якщо боїшся – не роби, а якщо вже робиш – не бійся», – так свого часу навчали Марину, так вона вчить сина і цим принципом керується в житті. Для всіх гарним ніколи не станеш, але зробити гарні для всіх речі ніколи не пізно і ніщо не завадить.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу