Гарманюк Альберт Олександрович

Гарманюк Альберт Олександрович

  • 16.04.1972 р.
  • головний регіональний менеджер ТОВ ТД «Одескабель» у м. Кривий Ріг
  • безпартійний

Де балотується

“Кривий Ріг – місто невикористаних можливостей, і роботи тут – непочатий край”

43 роки, народився у Кривому Розі, за освітою – юрист-правознавець; очолює філію Торгового дому Одеського кабельного заводу в нашому місті, досвідчений кризовий менеджер, професійно грав у ФК «Кривбас». Захоплюється психологією, соціологією та теорією ефективного менеджменту та управління; радий, що багато художньої літератури читав у школі, бо тепер часу вистачає тільки на бізнес-видання, знається на енергоефективності.

Альберт – один із тих, хто почав писати славну спортивну історію футбольного клубу «Кривбас». У 1984 році на базі середньої школи № 69 було відкрито перший футбольний спецклас, учнем якого став Альберт Гарманюк.

Щоденні вправи під керівництвом талановитих тренерів формували майстерність, загартовували характер і виробляли самодисципліну в криворізьких хлопців. Уже зовсім скоро команда завоювала всі можливі нагороди, кубки і звання. Дитяча спортивна школа, на базі якої тренувались спортсмени, отримала почесний титул школи олімпійського резерву. У 1989 році в складі юніорської збірної Альберт виборов золоту медаль і став чемпіоном Радянського Союзу. Згодом отримав запрошення в основний склад команди «Кривбас», де захищав честь міста.

Було ще навчання у виші, але орієнтований на баскетбол гірничорудний інститут не дуже радо прийняв у свої лави футболіста, тому Альберт зміцнив футбольну команду КРАТУ ГА, де проявив ще й талант тренера. Футбольна команда авіаторів перемагала всіх можливих і неможливих суперників, поширюючи славу авіаційного технікуму далеко за межі міста. Вищу освіту Альберт здобув уже в дорослому віці, закінчивши у 2011 році Одеську юридичну академію за спеціальністю «Правознавство».

Спортивну кар’єру завершив у Першій лізі України у складі ФК «Закарпаття» і вирушив до Одеси, де з головою поринув у бізнес. За одеський період підприємницької діяльності випробував свої сили в найрізноманітніших сферах – від роздрібної торгівлі і ресторанного бізнесу до оптової торгівлі промисловими товарами. Там же налагодив контакти з Одеським кабельним заводом, став провідним фахівцем цього підприємства. Невдовзі вибудував філію організації в Кривому Розі й повернувся додому. За його безпосередньої участі з’явилися подібні філії в багатьох містах України.

Має досвід ефективного кризового менеджера, «витягував» проблемні підприємства, консультував керівників фірм і компаній щодо слабких місць у роботі. Говорить, що складні завдання ще більше додають кайфу й налаштовують на їх розв’язання. Формуючи склад власної філії та розбудовуючи представництва в інших містах, опанував специфіку роботи HR-менеджера і виробив власну методику добору персоналу. Тепер ще додалася громадська робота з юними футболістами клубу «Пенуел». Констатує, що робота – це сенс життя, вона замінює йому хобі, Але завжди знаходить час на спілкування зі своїм чотирилапим другом.

Одним зі своїх захоплень називає розв’язання питань енергоефективності. Усе, що допомагає зекономити енергію, – у полі зору Альберта. Благодійно займається переоснащенням і встановленням піролізних котлів, консультує власників щодо технічних умов їх розміщення. Вважає за потрібне побудувати в передмісті Кривого Рога сміттєспалювальний завод, що вироблятиме дешеву електроенергію для мешканців міста, що також вирішить екологічні питання сміттєзвалищ. Першим привіз у місто електромобілі та планує заохотити громадян пересідати на енергоефективні модні й сучасні автівки.

Людина з великим життєвим досвідом, з чіткими принципами, порядна та небайдужа, Альберт повністю поділяє ідеологічні засади «Сили Людей». І як багато років тому в його футбольному минулому, знову підсилив команду та є одним із її потужних гравців.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу