Фрейліх Наталя Андріївна

Фрейліх Наталя Андріївна

  • 27.07.1979 р.
  • вчитель КЗШ І-ІІІ ступенів № 41
  • безпартійна

Де балотується

“Кривий Ріг – місто червоних горобців і калюж, похмурих стомлених облич. Ми додамо йому яскравих фарб!”

36 років, волонтерка, разом із чоловіком, який нещодавно повернувся із зони АТО, виховує сина і доню, має дві вищі освіти: учителя української мови і літератури та вчителя початкової школи, захоплюється педагогікою й психологією, вивчає цивільне право, питання екології, за хобі має плетіння на спицях.

Наталя не любить, коли ображають слабких і беззахисних – це і підштовхнуло її до волонтерства. Працюючи вихователем у школі-інтернаті, Наталя опікувалась проблемами дітей з інвалідністю і соціалізацією випускників-вихованців. Два роки була волонтером канадської місії «Loads of Love», потім приєдналася до ГО «Н.О.Р.Е.» Згодом сама взяла у свою родину дитину з дитячого будинку. Останні 5 років допомагала знайти своє місце в житті випускниці дитбудинку із Сонячного, і це Наталі вдалося.

Після другого декрету Наталя працює у звичайній школі. Не лише навчає грамоті та арифметиці, а й виховує почуття гідності, справедливості, любові до країни, відповідальності за своє місто. Відчуває, що її зона впливу може бути набагато більшою, ніж шкільний клас, а її потенціал ще не використано на повну потужність.

Наталю турбують питання виховання сьогоднішніх дітей, відсутність ідеологічних засад, прогалини в культурних та освітніх програмах. Вона чітко розуміє, що чесноти й моральні принципи закладаються у дитинстві, а правильно зорганізована та налаштована школа має величезний вплив на молодь. Упевнена, що буде корисною в команді «Сили Людей». Має бажання працювати над програмами для розвитку молоді, соціальними, культурними та освітніми проектами для криворіжців. Хоче бачити своє місто привітним, чистим, охайним, культурним, безпечним і заможним.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу