Наше місто — одне з найбагатших у країні. Бюджет Кривого Рогу — найбільший серед міст, що не є обласними центрами. Не вистачає лише «дрібниці» — зміни підходів. Механізм запрацює, коли зовнішня оболонка опиниться на другому плані.

Сесія міськради 28 липня пролила світло на черговий епізод, коли пафос опинився в пріоритеті. Місто має додатковий ресурс, а тому фінансування фестивалю «Ніч індустріальної культури» збільшено з 350 тис. грн до майже 780 тис. грн.

Депутат від Сили Людей Денис Скворцов звернув увагу на те, що в нас зараз не вистачає коштів на матеріальне забезпечення лікарень, фонд оплати праці медпрацівників. Через це певні заклади мають проблеми з НСЗУ, й місто розпочало процес їх неприродного злиття, щоб обдурити систему. Також потребують допомоги багатоквартирні будинки, які йдуть тріщинами. Можна згадати й благоустрій вулиць і мікрорайонів, що цього сезону не витримує жодної критики.

Імідж міста — важливий. Комфорт життя в місті — важливіший. Можливо, «Ніч індустріальної культури» виявиться цікавим заходом, але першочергове завдання — змінити підходи та вкластися в базис, до чого Денис Скворцов закликав міського голову та провладну більшість депутатів.