Душкевич Дмитро Ігорович

Душкевич Дмитро Ігорович

  • 25.01.1979 р.
  • провідний інженер ПАТ «АМКР»
  • член політичної партії «Сила Людей»

“Ми маємо творити новий світ у сферах світогляду, організації та технологій”

Провідний інженер ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», неодружений, грає на гітарі, бас-гітарі і барабанах, віддає перевагу активному відпочинку.

Надра криворізької землі можуть і мають працювати передусім на благо міста й усіх його мешканців. Такого висновку дійшов іще на студентській лаві фахівець з металургії чорних металів, аспірант Дмитро Душкевич. З 2001 року він – працівник «АрселорМіттал Кривий Ріг», спочатку був помічником майстра, згодом став начальником групи розливання сталі, а нині координує розробку нових видів продукції.

Дмитро ніколи не брав участі в політичних проектах і не був членом партій. Але від 1999 року постійно допомагав патріотичним силам із агітацією, роботою на виборах у якості члена комісії та спостерігача.

Одним із найважливіших моментів у своєму житті Дмитро вважає Революцію Гідності, у якій брав активну участь у Кривому Розі. Зараз настає ще більш важливий момент – треба починати адміністративні зміни в рідному місті.

«Кривий Ріг – це місто зі славним і гордим минулим, проблемним сьогоденням і чудовим майбутнім, – переконаний Дмитро. – Особливий робітничо-совєтський менталітет у багатьох криворіжців, звісно, є. Але в цілому ми добрі, працьовиті та принципові, просто більше обдурені».

Дмитро Душкевич часто з усмішкою згадує найкращу пораду: «Освячуйся! Озброюйся! Плодися!», – і має за життєве кредо простий і дієвий заклик: «Радіймо!»