Землю, на якій люди просили облаштувати зелену зону, міськрада вирішила виставити на торги. Проти цього категорично виступив Сергій Попович.

Мова йде про балку Калетіна. Мешканці неодноразово зверталися до влади з проханням упорядкувати занедбану територію. За ініціативи Сергія Поповича минулого року відбулася виїзна нарада. Нещодавно було створено петицію з вимогою надати балці Калетіна статус зеленої території. Але все безрезультатно. Петицію не підтримали, нічого в цьому напрямку не зробили.

Натомість влада вирішила позбутися «проблемної» території. Під шляхетним приводом розмістити на ній спортивно-розважальні об’єкти. Хоча для цих цілей, на думку Сергія Поповича, є багато незадіяних земель.

Сергія обурило те, що гострі питання екології, як і думка громади, нікого не цікавлять: «Зараз ми всі говоримо, починаючи від президента, що питання номер один у Кривому Розі — екологія! І при цьому ми роздаємо найперспективніші земельні ділянки в першу чергу».

Депутат також зазначив: «По діях міста видно, що воно не має чіткої стратегії щодо розвитку бізнесу, прозорості ринку землі, екологічної політики. По Україні давно працює процедура відкритих аукціонів землі, люди мають генеральні плани міст, націлені на залучення інвестицій та ефективний розподіл землі. А в нас іще жодного, і починаємо з зелених зон! Безглуздо і недалекоглядно…»