Дубов Денис Альбертович

Дубов Денис Альбертович

  • 24.10.1983 р.
  • електрозварювальник ЦМК, ПАТ «АМКР»
  • безпартійний

Де балотується

Денис Дубов цілком згоден з Ейнштейном: життя – як водіння велосипеда. Щоб зберегти рівновагу, мусиш рухатися.

32 роки, народився в Кривому Розі, освіта вища технічна, одружений, активний учасник ГО «Адреналін», засновник ГО «Українська Вело Родина» («UkrainianBikeFamily»), мріє про життя біля моря, пише вірші та вважає зустріч зі своєю дружиною найважливішою подією свого життя.

Велосипед та велорух як спосіб життя

Якщо ви що-небудь чули в Кривому Розі про велосипедні флешмоби, індустріальні екскурсії, ВелоХелловін або Велопробіг Дідів Морозів, то знайте: автор, натхненник і безпосередній учасник цих проектів – Денис. А якщо ніколи не стикалися з велорухом міста, то у вас є чудова нагода познайомитися з тим, хто робить велосипедне життя насиченим, яскравим, безпечним і цікавим. Денис – один з розробників плану розвитку велоінфраструктури міста й координатор соціальних проектів, ініціатор розміщення веломайданчика для дітей, де привчає малечу до безпечного катання на велосипеді.

Велокультуру – в маси!

Ця енергійна людина здатна захопити катанням на байку будь-кого – від малечі до дорослих. Та не просто захопити, а ще й вигадати, організувати, провести нестандартні, круті та вражаючі велозмагання. Денис генерує цікаві ідеї для криворізького велоруху і є його рушійною силою. Відповідальний, наполегливий, цілеспрямований – так характеризують його друзі, проте дуже щирий, позитивний, чесний і надійний – підкреслюють вони. З ним просто і легко співпрацювати, він запалює інших своїм оптимізмом, надихає на нові проекти. Що казати – зі своєю майбутньою дружиною він познайомився, навчаючи її кататися на велосипеді.

У політику задля роботи на користь міста

Активність Дениса проявилася і в суспільно-політичному житті – підтримавши ідеї Помаранчевої Революції, він з 2006 по 2007 рік був членом партії «Наша Україна». Має практичний досвід роботи в складі виборчої комісії на парламентських і президентських виборах. Сьогодні зробив свій політичний вибір на користь «Сили Людей» та вирішив балотуватися, бо впевнений – для розбудови країни кожному треба докладати певних зусиль, жертвувати особистим часом, життям і брати відповідальність за майбутнє міста на себе. Додає, що саме робота з людьми остаточно сформувала його характер та людські якості. Одна з сьогоднішніх цілей його входження в політпроцес – розбудова громадського відповідального суспільства в нашому місті та загалом у країні.

Кривий Ріг – наше місто!

– Кривий Ріг – місто з багатою історією та цікавими людьми, це велика промислова перлина України з величезним потенціалом. І головний потенціал – люди, – стверджує Денис. – Сила криворізьких людей здатна змінити життя на краще!

Упевнений, що наше місто і його жителі варті кращого життя. Кривий Ріг може повністю себе фінансувати, а за певних умов – стати центром світового індустріального туризму. Для цього потрібно лише з розумом, прозоро й чесно використовувати бюджетні надходження. Бачить, що є багато питань і соціальних проектів, які потребують особистого контролю, персональної уваги та невідкладного розв’язання. Готовий вирішувати долю й майбутнє Кривого Рогу разом з командою однодумців. Має для цього все необхідне – молодість, бажання робити справу, практичні навички організатора, підтримку друзів по велоруху, а також чисту совість і незаплямовану репутацію.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу