Чергове рішення апеляційного суду підтвердило: «Криворіжгаз» зобов’язаний за власний рахунок встановити індивідуальні лічильники газу мешканцям будинку №22 на вулиці Володимира Терещенка.
Роботу в цьому напрямі продовжує член нашої фракції Андрій Немченко. «Серйозний результат виходить лише тоді, коли ти методично щодня забиваєш цвяхи в кришку труни монополістів. У моєму випадку це “Криворіжгаз”, “Дніпропетровськгаз” і “Дніпропетровськгаззбут”», — зазначив він.
Депутат не перший рік юридично допомагає мешканцям Кривого Рогу в боротьбі з порушеннями закону монополістами. На цей раз перемогу разом з містянами отримали в Дніпровському апеляційному суді. 29 квітня тут відмовили в апеляції «Криворіжгазу» та «Дніпропетровськгаззбуту» на рішення Дзержинського райсуду Кривого Рогу.
У силі залишається й вимога визнати незаконним загальнобудинковий лічильник. А «Дніпропетровськгаззбут» зобов’язаний повернути кошти, які нарахували вище норми мешканцям за цим приладом.
Маємо надію, що на рішення звернуть увагу й інші судді та це стане формуванням єдиної судової практики в країні.
«Тільки завдяки організованості небайдужих жителів будинків вдається серйозно карати монополістів!» — відзначив Андрій Немченко.