Депутати Сили Людей продовжують дізнаватися про проблеми Центрально-Міського району з перших уст. 15 серпня на вулиці Тарапаківській відбулася зустріч із мешканцями МОДРу.


Проблеми цього житлового масиву мало чим відрізняються від інших районів. Амброзія, аварійні дерева, необлаштовані сміттєві майданчики, освітлення, місцями відсутність заасфальтованої дороги, понівечені Водоканалом тротуари — такий собі стандартний набір. Але тут є свої нюанси.

Вулиці Тарапаківська та Сташкова є головними артеріями, які ведуть від зупинки громадського транспорту до пам’ятки природи «Скелі МОДРу». Досить вагома причина приділити належну увагу їх благоустрою. Але вулиці спіткала доля всіх віддалених мікрорайонів. У кінці обидвох геть відсутнє освітлення, а заасфальтована місцями дорога залишає бажати кращого.


Така ситуація триває вже десятки років. «Останній ліхтар висить біля трансформаторної будки. Далі дорога йде між дачами та гаражами. Увечері на цій безлюдній ділянці — суцільна темрява. Страшно дитину відпускати на гурток», — розповідає мешканка.


З розмов зі старшими по будинках було видно, що жінки відповідально ставляться до своїх обов’язків, як добрі господині знають усе про справи будинку й вулиці, оббили не один поріг, аби вирішити або спробувати вирішити проблеми. От і цього разу не пропустили нагоди поділитися наболілим та обговорити шляхи вирішення проблем.


На зустрічі були присутні Тарас Юрченко, Денис Колосовський, Нуне Волкова, Світлана Сова та їхні помічники Анна Атаманчук, Ярослав Захаров, Ірена Касумян, Людмила Драна. Депутати завчасно підготували звернення з приводу обрізки дерев уздовж вулиць Тарапаківської та Прорізної, а також відновлення освітлення в парку «Карачунівський». Під документами підписалися мешканці.


Тарас Юрченко зазначив: «Я вдячний людям, які прийшли на зустріч. Вони не опустили рук і не збираються плисти за течією, готові відстоювати своє право на гідні умови проживання. Зробимо все можливе, аби покращити життя мешканців».