Яка роль місцевого депутата? Побути «вільними вухами», дати виборцеві виговоритися? Принципова позиція депутата Покровської районної в місті ради від Сили Людей Сергія Мариничева така: депутат повинен іти до людей, уже маючи на руках певні результати роботи.

Залучення Покровської Сили Людей до проблем бульвару Маршала Василевського почалося кілька місяців тому. За цей час було подано близько 10 звернень. Частина вже має результат: наприклад було очищено від сміття сквер. Інша частина ще в роботі.

Саме для звіту про виконану роботу, збору проблематики, її конкретизації та підтримки думкою виборців увечері 5 липня на бульварі Маршала Василевського відбулася зустріч. Із місцевими мешканцям спілкувалися депутати райради Сергій Мариничев, Андрій Алхімов, Ірина Векерик та Анна Волнянська, а також депутат міськради Денис Скворцов.

За словами Сергія Мариничева, такий формат зустрічей є оптимальним. Кожен депутат має свої сильній сторони — благоустрій, питання створення й функціонування ОСББ і т. ін., тож експертність була сконцентрована в одному місці.

На зустріч завітали близько трьох десятків мешканців мікрорайону. Обговорювали найбільш болючі питання: стан контейнерних майданчиків, досі не ліквідовані «розкопки» Теплоцентралі, перетворення ТРП №17 на руїни, безгосподарність земельної ділянки між будинками №1 та №37, роботу маршруту №214.

Найбільш гостро постало питання центральної алеї житломасиву. Прекрасна прогулянкова зона, символ бульвару просто зараз знищується, несе в собі ризик травматизму та не має нічого спільного з естетикою. Питання насправді багатогранне, оскільки, окрім ремонту та благоустрою тротуарів, слід закрити проїзд у пішохідну зону транспорту, що обслуговує бізнес, та вирішити, як цьому транспорту все ж під’їздити до крамниць.

Жителі БМВ на зустрічі зібрали підписи на підтримку приведення до ладу тротуарів центральної алеї. Одна справа — коли є один заявник щодо проблеми, зовсім інша — коли це підтримано думкою громади. Є небезпідставна надія, що питання зрушиться.

Депутати Сили Людей Покровського району і далі планують проводити такі зустрічі в інших куточках району. Працювати є над чим.