Фото з сайту VeseleNews

22 грудня відбулась завершальна в цьому році Х сесія VІІ скликання Покровської райради, під час якої було проголосовано бюджет та програми розвитку району.

Підсумовуючи результати голосування, Роман Морозов зазначив, що свій голос він віддав за внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців та Програми реалізації заходів щодо поліпшення становища дітей, молоді, жінок і сімей; був «за» перелік об’єктів для виконання громадських робіт за вироками судів.

Утримався під час голосування щодо внесення змін до основних показників соціально-економічного та культурного розвитку; звіту голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконкомом райради; структури, загальної чисельності виконкому райради; умов оплати праці голови район ради та його заступників.

Депутат не підтримав районний бюджет на 2018 рік; внесення змін до Програм підтримки сфери культури, розвитку фізичної культури і спорту, благоустрою Покровського району та забезпечення житлових прав його мешканців. Своє рішення пояснює так: «Я голосував по головних питаннях “проти”, бо не довіряю цій владі, я її не обирав, тому ділити з нею відповідальність за їхні дії не хочу. “Програми розвитку” – це в кращому випадку програми жевріння».


Незадоволений Роман і програмою «Благоустрій території району та утримання соціальних об’єктів», яка не включає жодної з 7 пам’яток (монументи, стели, пам’ятники), розташованих на території Покровського району: «Це принципове питання в контексті започаткованої мною компанії #ЗбережиСтарийКривийРіг, у ході якої розпочато процес обліку (виявлення, наукове вивчення, класифікацію, державну реєстрацію) і збереження об’єктів культурної спадщини місцевого значення».

У «різному» Роман Морозов виступив з приводу захисту педагогів Центру дитячо-юнацької творчості «Горицвіт». Нагадав усім присутнім, що до нього як до депутата протягом вже трьох років не припиняють звертатися педагоги та батьки дітей з проханням захистити їхні права від психологічного тиску і цькування з боку заступника директора з навчально-виховної роботи закладу пані Риндіної.

Абсолютно безвідповідально відстороненою вважає Роман позицію Володимира Коритніка, який свою бездіяльність щодо вирішення питання «Горицвіту» пояснює чи виправдовує судовими процесами, який Риндіна розпочала проти райво.

Свою позицію висловив і Сергій Мариничев, який з більшості питань утримався, бо переконаний, що місто замість розвитку районів займається їх пригніченням, адже за 25 років існування 5-го Зарічного ніхто не починав роботи з облаштування тротуарів, стоків, з модернізації системи опалення, не дуже опікувались безпекою району.

Депутат зазначив, що в партії «Сила Людей» є своє бачення розвитку міста, багато конструктивних пропозицій, проте, на його думку, на рівні районів це не вирішити, а на рівні міста Опоблок і сателіти зайняті більш «важливими» питаннями, як-от розпилюванням грошей, підняттям плати за проїзд, збільшенням кількісті голосів за петиції.

Незважаючи на все це, депутат налаштований оптимістично: «Більшість проголосувала за бюджет, і я буду старатися витиснути максимум з того, що є».