Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»

Депутатки від “Сили людей” долучилися до “Жіночого вибору”

За сприяння Міжнародного Республіканського Інституту 10 червня відбулась перша Конференція Південного регіону Жіночої демократичної мережі “Жіночий вибір“, у якій узяли участь жінки-політики, керівниці, активістки з Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької та Дніпропетровської областей. Криворізьку «Силу Людей» представляли депутатки міськради Світлана Сова та Металургійної райради Ольга Болотна.

 

Конференція мала на меті сприяння розвитку жіночого потенціалу в суспільно-політичному житті, відстоювання інтересів жінок в політичних структурах, покращення статусу жінки в суспільстві, забезпечення можливостей для зростання й розвитку жіночої свідомості, забезпечення зв’язку між досвідченими та потенційними жінками-лідерками в Україні за допомогою ініціативи динамічного наставництва.

Розглядалися багато питань щодо ролі жінки в політиці, підкреслювалася важливість досягнення гендерної рівноваги під час прийняття різних політичних рішень та відстоювання прав. Багато уваги було приділено формуванню бюджету на наступний рік: способам контролю за виконанням бюджету, порівняльного аналізу виконання бюджету міста за 2016–2017 роки.

Були нові знайомства, нові погляди на вирішення різних питань з урахуванням забезпечення дії принципу гендерної рівності.

Результатом серйозної та плідної роботи стало обрання координаційної ради нашого регіону ЖДМ «Жіночий вибір» з наданням пропозицій щодо подальшої її роботи. Від Дніпропетровської області обрано двох координаторів: Світлану Сову та Людмилу Бурман.

Прийняли рішення утворити в кожній раді міжфракційне об’єднання із забезпеченням рівних прав та можливостей жінок і чоловіків; поділитись отриманим досвідом на наступній Конференції, висвітлити проблеми, з якими можуть стикнутися жінки-депутатки під час утворення міжфракційних об’єднань.

2018-09-17T04:26:45+00:00 14 Червня 2017|