Теза «в місті не косять траву», на жаль, набула вигляду аксіоми. Спроби мешканців будинків достукатися до керуючих компаній зазвичай закінчуються нічим.

Наочний приклад — стан справ у Військовому містечку-35. Мова йде про двоповерхові будинки, розташовані на центральній алеї Військового містечка. Це місце з активним пішохідним рухом, зокрема дітей.

Мешканці району неодноразово за останній час помічали поблизу осель змій. Хащі висотою 50–120 см — ідеальне місце для представників фауни, там шанси випадково наступити на плазуна й отримати неприємні наслідки зростають.

Люди зверталися до керуючої компанії. У відповідь мали відписки, що в її відповідальності — лише 5 метрів від фундаменту будинку. Але ж навіть на цих ділянках трава не була скошена.

Про ситуацію, що склалася, мешканці Військового містечка-35 повідомили депутата райради Дениса Колосовського. Денис систематизував наявну інформацію та 1 червня звернувся до Центрально-Міського виконкому з депутатським зверненням щодо сприяння у ліквідації трави:
– на Військовому містечку – 35
– від зупинки «Дачі» (кооператив «Нива»), вздовж вулиці Пожарської до вулиці Мерецкова
– від зупинки «Верхня Антонівка» вздовж вулиці Старовокзальна до зупинки «вулиця Олексієнка».
9 червня Денис отримав відповідь, що про проблему повідомили КП «Сансервіс». Уже 14 червня на ділянках відновився благоустрій.

Денис Колосовський удячний за швидку та раціональну реакцію працівникам Центрально-Міського виконкому.

Кожен сезон року відкриває нову й нову проблематику виборчого округу. Деякі питання взагалі постають уперше. Але в чому Денис упевнений, так це в тому, що кожен квартал, вулицю, мікрорайон можна привести до ладу, лише коли всім не байдуже: людям — на умови, у яких вони мешкають, депутатам — на звернення громади, виконавчій владі — на питання, що постають тут і зараз.