Дацюк Тетяна Олегівна

Дацюк Тетяна Олегівна

  • 12.10.1968 р.
  • декрет
  • безпартійна

Де балотується

“У житті мені більше подобається віднаходити можливості зробити добру справу, ніж шукати відмовки, щоб цього не робити”

46 років, проживає в місті Інгулець, член громадської організації «Спільна мета», має вищу економічну освіту, за фахом товарознавець, одружена, мати двох дітей, зараз не працює, займається родиною та громадською роботою, полюбляє активний відпочинок і сімейний туризм, свідома «собачатниця» – опікується чотирилапими друзями.

Громадська організація «Спільна мета» добре знайома інгульчанам. Там згуртувалися небайдужі й відповідальні люди, які прагнуть робити життя цього віддаленого від центру району комфортнішим і якіснішим. В активі команди волонтерів – уже багато добрих та корисних справ, ще більше чекають на свою реалізацію. Мета організації – лад, спокій і гармонія в невеличкому дружньому містечку.

Громадська робота для Тетяни не нова: починала з традиційного батьківського комітету, допомагала життю школи, навіть грамоти отримувала за активну роботу. Потім прийшло розуміння того, що роботи багато й поза межами школи – питання екології, вигулу тварин, розвитку молоді, страшні події на Сході. Так вона стала волонтером «Спільної мети», де взяла на себе розв’язання деяких дуже важливих для інгульчан питань.

Наприклад, зміна розкладу руху електрички «Інгулець – Кривий Ріг» на більш зручний є її ініціативою та добре виконаною роботою. Тепер інгульчани можуть діставатися до київського потягу вчасно і без зайвих витрат.

Від самого початку бойових дій Тетяна бере активну участь у волонтерський роботі для допомоги воїнам АТО: збирала кошти на екіпірування хлопців, пакувала й відправляла вантажі, опікувалась проблемами поранених у шпиталі. Навіть чоловіка підключила – він допомагав у ремонті автомобілів для АТО та нещодавно отримав у нагороду за свою роботу медаль.

Розуміння того, що, маючи відповідальних представників у владі, можна покращити її взаємодію з громадою, привело Тетяну до рішення балотуватися в районну раду. Є багато пропозицій і є «свої» питання, які вона збирається вирішувати. Хоче привчити інгульчан до культурного вигулу тварин, зробити для цього спеціальний майданчик, розв’язати проблему стерилізації бродячих собак, а також налагодити прибирання трави в місті. Як матері, їй не байдуже питання різнобічного розвитку молоді.

Тетяна говорить, що відповідальність – риса характеру, притаманна не кожній людині. Бути відповідальним – це складна робота над собою. Мріє, щоб життєве кредо кожної людини було таким: «Пообіцяти і зробити якісно та з душею»; щоб кожен громадянин зрозумів: позитивні зрушення в державі без його безпосередньої участі не почнуться.

“Зміни на краще можливі лише в разі усвідомлення громадянами відповідальності за власне майбутнє та майбутнє їхніх нащадків. Лише суспільство, члени якого активно працюють над собою, може досягти бажаного результату!”

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу