Беззаперечним на сьогодні є те, що якісна освіта — фундамент країни. З’являються нові навчальні програми, ставляться нові виклики, змінюються вимоги до вчителів, учнів, батьків. Та незмінною залишається величезна роль учителів і вчительок у формуванні особистості дитини.

Власний приклад учителя, його громадянська позиція, моральні якості, ставлення до державної мови, традицій свого народу часто визначальні! Це величезна відповідальність, важкий тягар і благословення одночасно.

На зламі історичних епох, у складні періоди потужних змін у свідомості, поворотних моментів у державних процесах, коли є бачення того, як треба, але механізми досягнення баченого лише намацуються та поступово впроваджуються, учителю доводиться балансувати, бути сполучною ланкою між сучасними викликами і можливостями освітньої системи їм відповідати. У таких умовах головними надійними помічниками в нелегкому завданні стають передовсім творчий підхід, гнучкість мислення, здатність розуміти зміни, відчувати час і щире бажання виховати справжніх патріотів, відповідальних громадян та щасливих людей.

Натхнення вам у цьому! Щиро вітаємо зі святом! Дякуємо за титанічну працю!

До привітань приєднується депутат Тернівської райради, вчитель математики Тернівської гімназії Костянтин Чухно: «Доля вчителя — все життя працювати в режимі “реформування освітнього процесу”. Школа весь час перебуває в процесі змін, бо змінюється суспільство, змінюються діти, змінюється вчитель. Щоб не втратити довіру дітей, не вигоріти професійно, ми, освітяни, маємо постійно розвиватися та бути рушійною силою цих змін, локомотивом розвитку країни».