Фото Olga Maslova

Є добрі новини із сесії міськради, хоч і приправлені зневажливим ставленням Юрія Вілкула і до мешканців, і до своїх колег та сумнівною турботою про народ і перекладанням проблем з дурної голови на здорову. Про це на своїй сторінці розповіла депутатка міськради Світлана Сова.

За петицію щодо збереження поліклініки на Макулані зі скрипом проголосували й ті, що довго опирались. Щоправда, зі слів Світлани, зробили вони це не через турботу про мешканців, а боячись народного гніву, щоб, так би мовити, зняти напругу та заспокоїти маси. Спасибі й на тому. Більшого чекати від цих владців годі.

Прикро, що голосування, виступи Артюха, Вілкула, Маляренка та Мурашка супроводжувались безпідставними звинуваченнями Світлани Сови в підбуренні народу. В їхній уяві проблем з лікарнею на Макулані не існує, то все вигадала депутатка.

Світлану Сову, яка справді не на словах підтримала макуланівців і тим самим завадила чиїмсь хитромудрим планам, вілкулівська більшість назвала провокаторкою та пліткаркою.

Партійку також обурила традиційна «гостинність» міськради до охочих пробитись до сесійної зали. Попри те, що містяни завчасно попередили про наміри бути присутніми, їх законне право, як сказала Світлана, довелось «вигавкувати».