Маски сумнівної якості, вироблені комунальним підприємством «Фармація», викликали хвилю обурень криворіжців у соціальних мережах. Адже щороку на розвиток збиткового підприємства виділяють чималі бюджетні кошти. Крім того, ця прозора ганчірочка з не дуже якісної на вигляд марлі не зможе захистити навіть від пилу, а коштує майже 12 гривень.

Член нашої фракції Андрій Немченко вирішив перевірити на предмет відповідності стандартам якості цей виріб і направив звернення до директора КП «Фармація» з проханням дати відповіді на такі запитання:

– Які технічні параметри масок індивідуального захисту (специфікація, а саме скільки шарів тканини або іншого матеріалу використовується для виробництва одиниці цієї продукції)?
– Який хімічний склад антисептичних засобів, які виробляє підприємство, та пропорції застосованих для виробництва речовин?
– Яка собівартість виробництва одиниці масок індивідуального захисту і засобів дезінфекції та яка кінцева вартість реалізації цієї продукції в аптеках Кривого Рогу?

«Виконком райради запевнив усіх, що дефіциту масок у місті нема, придбати цей товар можна в мережі аптек “Фармація”. Але ж це знущання, а не маски. Дивлячись на них, одразу починаєш замислюватися над санітарною безпекою ліків і препаратів, які тут виробляють або реалізовують. Не здивуюся, якщо під час чергової перевірки тут знайдуть купу порушень», — зазначив Андрій Немченко.