Під час сесії начальник управління підприємництва зазначила, що зупинено проведення інспекційних відвідувань за додержанням законодавства про працю інспекції з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики Криворізької міської ради.

Та Світлана Сова одразу пояснила, що насправді інспекційне відвідування триватиме! Обнадійлива фраза про зупинку перевірок означає лише те, що їх не будуть здійснювати представники виконкому. Але держінспекція з питань праці продовжуватиме інспектування і — в разі порушень — накладання штрафів.

Голосну заяву департаменту фінансів Світлана назвала відвертою брехнею, закликала підприємців не вестися на провокації та дотримуватися вимог законодавства.

Зверніть увагу на те, що красиве повідомлення про зупинку перевірок у листопаді, яке не відповідає дійсності, прозвучало на терміново скликаній позачерговій сесії в кінці листопада прямісенько напередодні виборів. Така собі слабенька спроба прихилити до себе підприємців, представників малого та середнього бізнесу, яким ще й до сьогодні не компенсували пільги на єдиний податок. Хоча депутати від Сили Людей домагалися скасування плати єдиного податку для підприємців 1 та 2 груп ще у квітні.