У той час, коли лікарні не забезпечуються елементарним, а в шкільних спортзалах цвіте пліснява, на підвищення зарплатні працівників ТРК «Рудана» з бюджету міста відстебнули чималий куш. Майже два з половиною мільйони гривень ми, платники податків, віддамо, щоб потім у новинах послухати заспокійливі колискові про те, як у місті все чудово: лікарні вже не знають, куди складати медпрепарати і ставити новітнє обладнання, школи готові до навчального року, а пліснява в спортзалах — лише плід хворобливої уяви знервованих батьків.

29 серпня під час сесії міськради депутат від Сили Людей Юлій Морозов заявив: «ТРК “Рудана”, будучи комунальним підприємством, має всі можливості для того, щоб заробляти гроші, розміщуючи рекламу. Міськрада неодноразово виділяли дотації на покращення матеріально-технічної бази. Судячи з усього, ТРК “Рудана” не заробляє на рекламі».

«Скажіть, будь ласка, скільки грошей заробляє ТРК «Рудана» на рекламі? І чому з цих грошей не можуть бути підвищені зарплатні, чому ви знову намагаєтесь протягти рішення, яким за гроші платників податків підвищуються зарплатні колективу підприємства?» — поцікавився депутат.

Прикро, але прямої відповіді від керівниці управління культури виконкому Наталі Стриги на це конкретне питання так і не було. Рекламодавцям, схоже, не цікаво співпрацювати з каналом, який не має достатньої популярності в мешканців, бо ж утратив довіру, займаючись виключно політичною рекламою Оппоблоку.

Хід думок керівництва міста з цього питання більш ніж зрозумілий: навіщо школам та лікарням додаткові кошти, адже там є батьки і пацієнти з унікальною «добровільнофондовою» економічною системою, а на «Рудані», як зазначив пан Маляренко, працюють НАШІ криворіжці.