До сесії Світлана Сова підготувала два проєкти рішень, у яких запропонувала більш обґрунтовані й виважені варіанти реорганізації лікарень №№7, 8, 14, 16. Та їх навіть не включили до порядку денного.
Перший проєкт передбачав приєднання лікарень №14 і №16 до лікарні №7 та збереження лікарні №8 як самостійної юридичної одиниці.

Другий проєкт — компромісний: приєднати не лікарню №8 до №16, як пропонує департамент охорони здоров’я, а навпаки, №16 до №8.

Нагадуємо, що восьма лікарня єдина надає спеціалізовану допомогу дітям не лише Кривого Рогу, але й п’яти прилеглих районів — Криворізького, Софіївського, П’ятихатського, Апостолівського, Широківського, де загалом проживають близько 250 тисяч дітей.

Має 577 працівників і 675 ставок, розрахована на 455 ліжок, 26 клініко-діагностичних відділень.

Є базою для кафедр сімейної медицини, педіатрії та лабораторної діагностики, хірургії і травматології та має 12 дитячих спеціалізованих центрів.

Доросле хірургічне відділення є базовим для кафедри хірургії та травматології ФПО ДМА, на базі якої розташовані ліжка реконструкції та пластичної хірургії. У лікарні діє міський центр панкреатитів і наявне єдине відділення в районі, де проводяться ендоскопічні хірургічні втручання.

На жаль, ці та багато інших заслуг лікарні №8 мало цікавлять вілкулівську більшість, яка вже давно вирішила долю закладу.

Обґрунтування проєктів рішень — у пояснювальних записках за покликаннями:
https://drive.google.com/…/1Zbnbh9KK6xBoByTcU57Fh…
https://drive.google.com/…/1Zbnbh9KK6xBoByTcU57Fh...