Чехла Сергій Сергійович

Чехла Сергій Сергійович

  • 08.08.1989 р.
  • приватний підприємець
  • безпартійний

Де балотується

“Мрію про влаштоване життя в Україні! Якщо з дитинства закласти засади відповідальності й доручати справи, якщо усвідомити, що ніхто крім тебе нічого не змінить, тоді просто бути відповідальним і рішучим”

Сергію 26 років. Він приватний підприємець. Отримав середню технічну освіту в Гірничо-електромеханічному технікумі Криворізького національного університету.

Довелось працювати інженером, директором підприємства, навіть їздити до Польщі.

Сергій має чітку громадянську позицію, веде громадську діяльність, представляє федерацію тріатлону України в Кривому Розі.

Разом із християнською церквою «Слово Віри» організовує табори для дітей-сиріт. Останнім часом поділяє погляди ГО «Об’єднання Відповідальних Громадян», по можливості бере участь у його заходах.

Сергій одружений. Кривий Ріг – це місто, де він народився і виріс. Тому одна з його мрій – зробити все можливе, щоб його діти не розмірковували, як звідси втекти, адже тут є всі можливості для реалізації, просто цим ніхто не займається. Це стосується економіки нашого промислового міста й екології.

Не влаштовує Сергія той факт, що в криворіжців не вистачає часу на культуру, на хобі, на саморозвиток – це невід’ємна частка здорового суспільного життя.

У 16 років Сергій знайшов і осмислив Бога. Його невдоволення викликають невиконані обіцянки, агресивні, злі та невдячні люди. А найбільше враження справив тато, який усе життя мав проблеми зі здоров’ям, утратив зір, але надіявся на Бога і ніколи не скаржився.

Якось тато сказав: «Ніколи не полишай віри в Бога, роби все для Бога, а не для людей, для тебе як чоловіка не повинно існувати слова “не можу”, є тільки виправдання “не хочу”»

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу