В Інгулецькому районному суді відбулося засідання у справі Сергія Плотнікова, якого безпідставно звинуватили в розповсюдженні фотографії порнографічного змісту.

Близько року по інтернету перепощувалася фотографія оголеної учениці школи №115. Реакції ні поліції, ні районної влади не було. Сергій Плотніков запідозрив у розповсюдженні зображення інтернет-маркетолога Руслана Шамріна. Щоб покласти край знущанням над дитиною, директор кинув маркетологу в приватне повідомлення скриншот фото і вимогу припинити його розповсюдження. Та Шамрін написав заяву до правоохоронних органів і звинуватив Сергія в розповсюдженні порнографії.

Руслан Шамрін — кум голови Інгулецької райради Сергія Жеребила, якому Сергій Плотніков перейшов дорогу, не приставши на корупційні схеми. Скриншот, який надіслав директор, і став приводом для його обвинувачення у страшному злочині. Було відкрите кримінальне провадження за ст. 301.


Цього разу вже новий прокурор удруге заявив клопотання про проведення закритого судового засідання. Після години перебування в нарадчій кімнаті суддя дав на це згоду. Люди, які прийшли підтримати Сергія, а також журналісти змушені були покинути судову залу.


Та попри такий розвиток подій Сергій і його адвокат вдячні судді Олексію Алексєєву за те, що той пристав на їхню, а не прокурорську пропозицію щодо порядку проведення судового розгляду: допит обвинуваченого, розгляд матеріалів справи, допит свідків. Прокурор заявив, що не готовий допитувати Сергія. Засідання перенесли на 10 березня.


Не було зрозуміло, з яких причин цього разу перед входом до Інгулецького суду, у самому приміщенні та в залі патрулювало чимало поліцейських. Моральний тиск на Сергія чи картинка для жовтих ЗМІ? У політичних замовленнях завжди багато загадок.