Бєляєва Олена Вікторівна

Бєляєва Олена Вікторівна

  • 12.09.1975 р.
  • бухгалтер управління ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат»
  • безпартійна

Де балотується

“Якщо це битва за справедливу справу – я допоможу, я з вами”

40 років, має вищу освіту, виховує двох доньок, заступник голови незалежної профспілки гірників України.

Олена отримала вищу освіту за спеціальністю «економіка підприємства», почала свій трудовий шлях у студентські роки з роботи на Новокриворізькому ГЗК, була приватним підприємцем, потім працювала на Південному ГЗК, зараз перебуває в декретній відпустці по догляду за дитиною.

З того часу, коли Олена зайнялась підприємництвом, вона зрозуміла, де і як можуть порушуватись права людей, тому й почала свою громадську правозахисну діяльність. Поки на підприємстві, де вона працювала, змінювались власники й велась нечесна політика, Олена намагалась пояснити людям їхні права та закони, за якими вони повинні працювати. Згодом вона стала заступником голови незалежної профспілки гірників України та продовжує правозахисну діяльність.

Найважливішою подією свого життя Олена вважає те, що прийняла рішення залишитись у Кривому Розі: вона любить і цінує наше місто, його мешканців, які працюють важко та чесно. Це сильна жінка, яка звикла все в житті робити сама, навчилася брати відповідальність за свої дії й при цьому допомагати захищати права інших і будувати успішну спільноту.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу