Бєльченко Дмитро Євгенійович

Бєльченко Дмитро Євгенійович

  • 11.12.1976 р.
  • директор ПП «Єлтекс»
  • член політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ»

Де балотується

“Я волонтер. І цим усе сказано.”

Дмитрові 39 років. Працювати він почав зі шкільного віку. Ще тоді спробував себе в якості прибиральника і продавця. Цікавили Дмитра корисні копалини, тож дізнаватися, як їх збагачують, він вирішив у КТУ.

Та після вишу роботи за фахом так і не знайшов, тому обрав ІТ-сектор, де пройшов шлях від молодшого менеджера до директора ПП «Елтекс».

Наразі Дмитро – щасливий тато 5-річної донечки. Він упевнений, що тільки спільне бажання змінювати може привести до помітних зрушень і поліпшення суспільства.

Він волонтер у найширшому розумінні, а не лише в тому, яке актуальне останні півтора року. Допомога всім, участь у громадському житті, реалізація почуття цивільної відповідальності за події в країні і спроба зробити цю країну кращою – ось його кредо.

Саме тому Дмитро приєднався до Об’єднання Відповідальних Громадян і сподівається, що спільними зусиллями ми зможемо змінити наше місто.

Кривий Ріг – це рідне місто, де хочеться прожити решту життя. Так, може, у ньому багато пилу й бруду, однак для Дмитра воно все одно улюблене.

Найбільше Дмитро цінує чесність і відвертість. Він не звик ні на кого покладатися – лише на власні сили.

Відповідальність – це не складно, головне розуміти: кожен несе свою частку відповідальності за те, що відбувається в державі, місті, районі.

Прожити життя і не здійснити помилок неможливо, тож треба цінувати отримані уроки. І йти далі, пам’ятаючи про них.

Дмитро любить творити добро. А його усмішка завжди повертається до нього вдячністю і відчуттям гармонії з самим собою.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу