Буліч Наталя Володимирівна

Буліч Наталя Володимирівна

  • 13.05.1982 р.
  • адвокат
  • безпартійна

Де балотується

“Кривий Ріг – це наше місто, це місто, де народились наші діти, де ми працюємо і живемо”

33 роки, народилась у Кривому Розі, працює адвокатом в Юридичній консультації Інгулецького району, щаслива дружина та мама двох дітей, вважає сім’ю найбільшим щастям, а своїх дітей – найголовнішою прекраснішою подію у власному житті, активіст громадського об’єднання «Спільна мета».

Успішна жінка

Наталя здобула вищу освіту в Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого за спеціалізацією «судово-прокурорська справа». Працювати почала у 2005 році юристом у КЖП № 6, потім надавала юридичні послуги, зараз займає посаду адвоката Юридичної консультації Інгулецького району, з 2014 року безоплатно допомагає в кримінальних справах особам, які не можуть оплатити послуги захисника, входить до складу Адвокатського об’єднання Дніпропетровської обласної колегії адвокатів.

Щаслива мама

Наталя з чоловіком виховує двох дітей, називає їх народження найбільш щасливими подіями у своєму житті. Любить проводити час із сім’єю на повітрі. Каже, що наше майбутнє – це наші діти, яким ми повинні забезпечити щасливе дитинство та розвивати громаду задля цього.

Професія, як хобі

Спеціалізація – це не тільки професія, а й її хобі. Саме допомога людям у захисті їхніх законних інтересів займає вільний від роботи час Наталі, також як волонтер ГО «Спільна мета» вона надає юридичні консультації, представляє інтересів громадян у суді. Як правознавець свої знання спрямує на збереження законних прав та інтересів жителів міста.

Наталя вражена тим, як громада згуртувалась навколо допомоги одне одному під час трагічних подій у Києві та на Сході, коли зникли поділи і українці єдиним поривом стали на захист Батьківщини. Вона також не стояла осторонь, тому знає, що це єднання треба зберегти й посилити задля нашого спільного майбутнього.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу