Болотніков Андрій Володимирович

Болотніков Андрій Володимирович

  • 08.05.1982 р.
  • директор КП «Академічний дім»
  • безпартійний

Де балотується

“Відповідальність – це якість, притаманна кожній людині, яка поважає себе та оточуючих”

33-річний кандидат технічних наук, член-кореспондент Академії гірничих наук України, одружений, виховує двох дочок, захоплюється футболом, полюбляє рибалити.

Навіщо науковці йдуть у депутати? Андрій Болотніков упевнено відповідає: щоб внести в роботу міської ради стрункість, прозорість і впорядкованість науки.

Андрій народився у Кривому Розі в 1982 році, закінчив середню школу № 119. Отримавши в Криворізькому технічному університеті кваліфікацію економіста з інформаційних систем, продовжив навчання в магістратурі, а згодом вступив до аспірантури Криворізького національного університету. За результатами проведених досліджень підготував дисертацію, яку успішно захистив і здобув 2014 року науковий ступінь кандидата технічних наук. З 2015 року – член-кореспондент Академії гірничих наук України.

Пізнавши науку зсередини, спробував себе в приватному бізнесі, але таки повернувся в рідну стихію і від 2013 року обіймає посаду керівника наукової організації КП «Академічний дім», що спеціалізується на дослідженнях і розробках у галузі гірничих наук.

«Відповідальність – це якість, притаманна кожній людині, яка поважає себе й оточуючих, – переконаний Андрій. – А Кривий Ріг – таке ж місто, як і Нью-Йорк, Сеул, Сідней. Воно має всі можливості стати найбільш комфортним містом у світі, за умови зрілості громадянського суспільства».

Андрій насторожено ставиться до критиків, бо знає ціну докладеним зусиллям і отриманим знанням. У міській раді збирається не критикувати, а вносити й відстоювати конструктивні пропозиції.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу