Болотна Ольга Сергіївна

Болотна Ольга Сергіївна

  • 17.04.1982 р.
  • головний спеціаліст відділу планування та забудови правління містобудування і архітектури Криворізької міської ради
  • безпартійна
Криворіжці духовні, добрі, щирі, люблячі. Ми всі різні, але все ж таки хороших людей більшість.

Народилася в Кривому Розі, інженер-містобудівник, одружена, щаслива багатодітна мама, має активну життєву позицію, весь вільний час присвячує дітям, любить активний спортивний сімейний відпочинок, відвідує з родиною храм.

«Якщо прагнеш змін – почни їх із себе, зі свого оточення та міста, де ти живеш», – так розмірковувала Ольга, мати трьох дітей, коли зібрала групу ініціативних громадян і запропонувала навести лад на подвір’ї будинку, у якому вони мешкають. Ідея знайшла підтримку – і невдовзі для дітей з’явились пісочниця та облаштований власними зусиллями дитячий майданчик. Поки працювали, роззнайомилися, подружилися, і тепер мешканці будинку на Соцмісті зустрічають разом свята й відзначають дитячі дні народження, влаштовують сусідські посиденьки та сімейні вікенди. Так добра справа, розпочата Ольгою, поєднала людей у межах одного будинку.

Діти та сім’я

На першому плані в матері завжди будуть її діти – це закон життя. Доля подарувала Ользі спочатку старшу доньку Настю, а згодом двійняток – Поліну та Дмитрика. Разом із чоловіком вона виховує в дітях чесність, духовність, вміння співчувати, повагу до інших людей, допомагає усвідомленню себе як особистості та розвиває їх таланти. Родина для Ольги – понад усе, це її гордість і щастя, це сенс її життя. Троє діточок займаються гімнастикою, відвідують музичну школу, гарно навчаються. Усією родиною вони займаються бігом, катаються на роликах і ковзанах. Ольга впевнена: усі людські якості закладаються в родині, усі суспільні цінності прищеплюються з колиски, чесноти вбираються з молоком матері.

Місія – служити людям

Багатодітна мати Оля добре знайома з усіма проблемами інших криворізьких родин. Це і відсутність місць у садочках, і непрозорість використання шкільних фондів, і дорожнеча дитячого одягу та взуття тощо. Ольга розуміє, що ці проблеми не можна вирішити за один день, для цього потрібні постійна кропітка робота, удосконалення структури контролю місцевого самоврядування, стимулювання розвитку підприємництва та загалом покращення економічного життя городян. Ніколи не брала активної участі в політичному житті, як усі, ходила на голосування, стежила за виборчими перегонами, та не дуже вірила в те, що хтось вирішуватиме проблеми простих людей, окрім них самих. Після Революції Гідності усвідомила своє внутрішнє покликання – працювати заради людей над вирішенням їхніх проблем і задовольняти потреби містян. У служінні людям вона вбачає сенс свого життя. Піклування про свою родину вважає обов’язком, піклування про своє місто сприймає як долю, як покликання.

Кривий Ріг починається з людей

Ольга зізнається в любові до рідного міста, бажає бачити його чистим, охайним, культурним і привітним. Для неї це місто талановитих, духовних, процвітаючих криворіжців, місто справжніх патріотів. Долучившись до команди відповідальних та небайдужих громадян, вона відчуває підтримку друзів. Важливо вірити у свої сили, але ще важливіше мати команду однодумців, людей, що йдуть поряд з тобою. Сила людей додає неабиякої впевненості у своїх силах.

Ольга щиро вірить у те, що працюючи на благо Кривого Рогу, ми сприяємо його перетворенню на більш красиве, затишне та комфортне місто.