Проєкт рішення Юрія Милобога про необхідність невідкладного вдосконалення законодавства України у сфері захисту української державності від проявів колабораціонізму не включили до порядку денного. Більшість міськради не вбачає загрози у співпраці з окупантами та державою-агресором.


«Уже восьмий рік російської агресії, але й досі не прийнятий закон про колаборантів. Рада минулого скликання так і не розглянула подані законопроєкти. Це питання національної безпеки, підвалини для повернення Криму і Донбасу. Подаючи цей проєкт, ми все ж сподівалися на перемогу здорового глузду», — зазначив Юрій Милобог.

Очікуваною була позиція депутатів від Блоку Вілкула та ОПЗЖ, які не голосували або ж утрималися. Несподівано проти виявилися 13 слуг народу і, що найбільше здивувало, 5 ЄСівців, партія яких нещодавно зареєструвала в раді законопроєкт про колаборантів.
Де й поділися патріотизм і хвалена підтримка наших дівчат та хлопців, які воюють на сході країни. Лише повіяло духом того самого колабораціонізму. Як кажуть, робіть висновки, панове.