Кривий Ріг відвідали голова Фонду Фрідріха Науманна Беат Епелт та член Політради Сили Людей, мер Тростянця Юрій Бова. Зустріч відбулась у культурно-громадському центрі ШELTER+ за участі Світлани Сови, Сергія Поповича, Романа Морозова, партійців і прихильників криворізької Сили Людей.

Для шановних гостей провели невеличку екскурсію, під час якої Роман Морозов розповів про основні принципи роботи закладу, напрямки його діяльності, зокрема волонтерську, підтримку дітей-сиріт, випускників інтернатів. Під час розповіді про доброчинну акцію «Пакет добра» Юрій Бова поцікавився кількістю закладів, охоплених акцією, та подарунків, які вдалося зібрати для вихованців дитячих будинків.

Доки увагу креативного мера Юрія Бови привернула унікальна інсталяція ШELTER+ зі старих речей, голова Фонду занурилась у затишну атмосферу Схованки).

Під час бесіди обмінювались досвідом, говорили про зроблене, ділились планами, обговорювали майбутні проекти й ті, що нині втілюються, про діяльність ДТКР, яке трансформувалось в організацію «Досить Труїти Україну», тренінги «Мамо, я в політику!». Багато уваги приділили освіті, просвітницькій діяльності, альтернативному навчанню, торкнулись питань передачі комунальної власності організаціям.

Голові Фонду Беат Епелт цікаво було дізнатись у партійців, чому вирішили зайнятись політичною діяльністю і чому зупинили свій вибір саме на Силі Людей. Обговорювали можливості співпраці.

Отримали корисні поради від Юрія Бови. Політик, який міг би годинами розповідати про свої досягнення, навпаки, маючи бажання бачити на Україні якомога більше сучасних розвинених міст, надзвичайно уважно слухав, ставив конкретні запитання, зокрема стосовно підготовки до виборів 2019 року.

Беат Епелт, розповідаючи про свої враження від зустрічі у КГЦ ШELTER+, зазначила:  «Я сьогодні відвідала один з найбільш вражаючих громадських проектів, який коли-небудь бачила».

Устигли побувати в студії Експерт-КР, поспілкуватися з редакторкою Ольгою Гончар-Хвостовою та директором Валерієм Ляшенком. Незалежність, експертність і якісний контент — те, що найбільш привабило гостей у роботі медіа-платформи.