Аверін Володимир Володимирович

Аверін Володимир Володимирович

  • 11.05.1981 р.
  • головний інженер ТОВ “Гірничорудне обладнання” (м. Кривий Ріг)
  • безпартійний

Де балотується

Володимир Аверін народився у Кривому Розі 11 травня 1981 року.

Закінчив Центрально-Міську гімназію, отримавши атестат і золоту медаль. Далі був Криворізький технічний університет, механіко-машинобудівний факультет, цікаве навчання та важкі, проте дуже веселі роки студентства. Отримав диплом спеціаліста з відзнакою.

У роки студентства Володимир займався консультативною діяльністю, пов’язаною з комп’ютерними системами та програмним забезпеченням. Вивчав креслення на комп’ютері й неодноразово брав участь у всеукраїнських олімпіадах з інженерного моделювання (Черкаси, Київ, Донецьк). Працював у дизайн-студії криворізького футбольного клубу «Кривбас», потім – у типографії «Етюд-Сервіс». Наступним етапом були розбудова й розвиток невеликого рекламного підприємства, яке вперше в місті реалізувало широкоформатний друк для потреб зовнішньої реклами. Тоді ж, 2007 року, став приватним підприємцем і почав сумлінно підтримувати державу сплатою податків. Паралельно вивчав комп’ютерні системи й мережі, створював різноманітні сайти, писав нескладне програмне забезпечення для них та й узагалі глибоко занурився в Інтернет. Також у 2008–2009 роках разом з колективом однодумців верстав і випускав газету «Спортивне Криворіжжя».

Наразі Володимир – головний інженер ТОВ «Гірничорудне обладнання», яке займається поточними та капітальними ремонтами екскаваторів, обладнання цехів, дробарок, іншого машинобудівного обладнання.

Одружений з 2012 року, має чудову красуню-дружину, що всіляко підтримує та надихає в усіх сферах.

Під час помаранчевої революції 2004–2005 років брав посильну участь у тодішніх подіях, допомагав активістам, пару разів був на Майдані в Києві. Тоді політика здавалась не звичайним інструментом, доступним кожному громадянину, а чимось таємничо-захмарним. Володимир, як і більшість із нас, чекав якихось нових часів, фантазував про чудові перетворення в державі. То був час, коли нарешті з гордістю відповідав за кордоном, що він з України. Потім було розчарування, навіть собі сказав, що з політикою наразі зась – усе, наївся. Проте не так сталося, як гадалося. Помаранчевий Майдан усе ж таки дав можливість кожному реально відчути: будь-які зміни — можливі! «Повір у себе та дій не вагаючись, роби, що вмієш, і нехай буде, що буде».

Як людина свідома, допомагав знайомим хлопцям-волонтерам збирати речі й гроші для підтримки 17-ї танкової бригади, яка воює на сході, та кілька разів брав участь у суботниках на Соколовці. Але хвалитися цим не любить.

Володимир обожнює гірські лижі, а також ходити морем під вітрилами на яхті, має досить великий досвід. За дві морські подорожі в Туреччину через 4 моря – Чорне, Мармурове, Егейське й Середземне – «находив» 2500 морських миль, це приблизно 4000 км суходолом. Шторми та зливи – звичайна справа. Море та гори – любов на все життя. Одна з мрій Володимира – мандри світом, і цю жагу до нового він намагається по можливості заповнювати та бувати в нових країнах, містах, селах, дивитись на досвід інших, захоплюватись дивовижними винаходами й заморськими цікавинками. «Один день за порогом свого будинку – це як десять років сидіння вдома», – постійно нагадує собі.

Останнім часом зацікавився досить новим для нашої країни видом спорту – кросфітом. І хоч навантаження досить важкі, але відчувати подих життя після тренування набагато приємніше, ніж у метушливому повсякденні.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу