Атаманчук Анна Сергіївна

Атаманчук Анна Сергіївна

  • 06.01.1983 р.
  • маркетолог КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Криворізької міської ради
  • безпартійна

Де балотується

Якщо хочеш змін – почни їх робити!

32 роки, за освітою фінансист, працює маркетологом в «Інституті розвитку міста», співзасновник ГО «Велокривбас», народилася і до п’яти років жила за Північним полярним колом, уже 10 років закохана і живе цивільним шлюбом, виховує сина, смачно готує, полюбляє вишивання хрестиком, веде здоровий спосіб життя та їздить велосипедом.

Велосипед – це круто!

Цю гарну пані на велосипеді можна зустріти під час кожних змагань або проектів, організованих ГО «Велокривбас». Анна пропагує здоровий спосіб життя та максимально зменшує використання автотранспорту – на роботу, на прогулянку, просто по вулицях міста їздить велосипедом, доводячи всім, що можна бути елегантною, стильною та чарівною не тільки їздячи в крутезній автівці. Активістка об’єднання очолювала велопаради дівчат, стала обличчям акції «Велосипедом на роботу», одна з організаторів велосипедних екскурсій та дитячих велозмагань. Анна згуртовує біля себе всіх, хто прагне розбудовувати велоінфраструктуру міста.

Велоледі – у міськраду!

Енергійна, незалежна, цілеспрямована, Анна дуже не любить непунктуальних людей і брехню, терпіти не може, коли не збігаються слова з ділом. За словам колег та друзів, Анна – людина слова, не дає порожніх обіцянок, принципова й відповідальна. Вона не тільки мріє побачити наше місто квітучим, чистим, зручним для звичайних мешканців і дружнім до гостей, але й докладає до цього багато зусиль. Упевнена, що її ініціативність, наполегливість, комунікабельність та відкритість допоможуть створювати комфортні умови для життя криворіжців на міському рівні.

Ні, вона не хоче всіх поголовно змусити їздити велосипедом, Анна просто є прикладом внутрішньої свободи, небайдужості, незалежності від усталених норм. А ще хоче, щоб одного разу ви сіли на велосипед і помандрували криворізькими вулицями, виїхали за місто, відчули справжню велич, широту-довготу, красу та нескінченність Кривбасу. Наше місто, на думку Анни, має величезний потенціал для неймовірних перформенсів, приховує багато таємниць і цікавих маршрутів.

Робота як покликання

Робота в Інституті розвитку міста змусила Анну по-новому поглянути на Кривий Ріг, відкрила нові проблеми міста, цікаві сторони та незвичні питання його життєдіяльності. За словами Анни, є багато речей, які можуть уже сьогодні покращити екологічну ситуацію: сортування сміття, збір відпрацьованих батарейок, використання безпечних матеріалів. Ці ідеї вона пропагує серед криворіжців і привчає городян дбати про своє місто.

Велосіті Кривий Ріг

ГО «Велокривбас» уже більше 6 років є одним з потужних громадських об’єднань, що згуртовує активних, спортивних, небайдужих і допитливих громадян. В активі велика кількість заходів та проектів для велосипедистів різного віку й різного рівня підготовки, а в планах безліч ідей і проектів. Анна – одна з тих, хто створював та розбудовував організацію. Члени організації не стали чекати, а почали діяти і перетворювати місто для поціновувачів двоколісного виду транспорту. Ці люди вже довели, що здатні поєднувати зусилля й узгоджувати свої дії, уміють домовлятися та є справжньою потужною і дієвою силою – силою людей.

Анна дуже хоче, щоб усі мешканці міста любили його і власними силами намагались зробити трішки кращим, чистішим, привітнішим. Вона вірить, що це можливо!

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу