7 та 9 липня відбулися зустрічі депутата міськради Андрія Немченка з мешканцями будинків Центрально-Міського та Саксаганського районів.

І знову нагадало про себе, здається, уже одвічне протистояння між загальнобудинковим приладом обліку газу та індивідуальним, між великим монополістом і звичайними громадянами.

Люди вкотре, за словами депутата, ставлять питання незаконності встановлення сумнозвісних загальнобудинкових лічильників. Просять пояснити, як врешті-решт, спираючись на законодавство, можна отримати дозвіл на встановлення індивідуального приладу обліку газу, який вони вже, по суті, оплатили.


На зустрічі з мешканцями будинку 27 по вулиці Спаській, представник ПАТ «Криворіжгаз», намагаючись схилити людей на свій бік і замилити їм очі, не зміг заперечити факту наявності рішення Саксаганського суду, яким компанію зобов’язано встановити індивідуальні прилади обліку газу.


Ураховуючи масовість таких звернень, Андрій Немченко звернувся до громадян з оголошенням: «Шановні мешканці! Нагадуємо, що індивідуальні прилади обліку газу можуть бути встановлені тільки після подачі заяви з вимогою встановлення такого приладу. Усі роз’яснення та консультації щодо необхідних документів можна отримати в штабі КМОПП “Сила Людей”».