«Урешті-решт ми бачимо законопроєкт, який одночасно допоможе багатьом приватним споживачам газу і зекономить суттєві гроші для бюджету», — з задоволенням констатує Андрій Немченко. У законопроєкті «Про внесення змін до Закону України “Про забезпечення комерційного обліку газу” щодо відмови від комерційного обліку природного газу за встановленими загальнобудинковими лічильниками газу» йдеться про заборону нарахувань індивідуальних рахунків відповідно до показань загальнобудинкових лічильників газу.

Пропозиція Андрія Немченка

Криворізький депутат не лише бореться з газовим монополістом на рівні міста, а й разом з колегами наполегливо працює над конкретними рішеннями, які б могли ефективно працювати на рівні країни. Команда підготувала дуже конкретні й детальні пропозиції, які передала через кілька каналів на найвищий рівень. Цього разу, якщо спростити, йшлося про пропозицію терміново повністю скасувати НЕСПРАВЕДЛИВІ нарахування за загальнобудинковими приладами обліку газу. За підрахунками Андрія Немченка, унаслідок такого нововведення населення зекономить 3,5 мільярди грн на рік (приблизний об’єм тіньового обігу газу за загальнобудинковими лічильниками). Як зазначає Андрій, «зараз абонентам, які не мають індивідуальних лічильників газу, нараховують обсяг газу, який удвічі, а частіше втричі перевищує реальне його споживання».

Нагадуємо, що минулого року після звернення Андрій Немченко до Верховної Ради України були внесені зміни до закону «Про забезпечення комерційного обліку газу». Партієць постійно й методично працює в цьому напрямку, максимально захищаючи права споживачів.

 

«Незважаючи на те, що нам не вдалося прийти до влади, ми все одно намагаємося впливати на ситуацію в Україні. У цьому разі не принципово, хто при владі та як ми до цих людей ставимося. Як я і обіцяв, ми продовжуємо захищати людей від свавілля монополістів. Повторюю ще раз, що захищений споживач — показник економічної безпеки країни», — розповідає про свою мотивацію Андрій Немченко.