Депутат Криворізької міськради Андрій Немченко привітав з перемогою над Дніпропетровськгазом мешканців будинку 13, що по вулиці О.Станкова у Кривому Розі.

Завжди оптимістично налаштований, упевнений у реальних можливостях громади боротися і перемагати, довівши це власним прикладом і маючи досвід численних перемог у боротьбі з газовим монополістом, Андрій Немченко передбачив, що громадяни, які проживають по Станкова,13, мають усі шанси на перемогу: «Що б там не говорили скептики, та рішення суду по Станкова, 13 – це ще один цвях у труну беззаконня монополіста. Раніше я заявляв, що мешканці згаданого будинку стовідсотково виграють справу, і радий, що доклав до цього своїх зусиль».

Депутат щиро радіє за людей, які близько 10 місяців не здавалися і завзято відстоювали свої права, виживаючи без газу.

Активний захисник прав громади повідомив, що Інгулецький суд у справі мешканців будинку 13, що по вулиці О.Станкова, проти ПАТ «Дніпропетровськаз» прийняв рішення на користь позивача.

За даними Першого криворізького центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ІНГУЛЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВИРІШИВ:

Позов позивача до ПАТ “Дніпропетровськгаз” про визнання дій незаконними, заборону встановлювати загальнобудинковий лічильник, зобов’язання встановити лічильник, визнання недійсним Акта про порушення та стягнення збитків та моральної шкоди – задовольнити.
Визнати незаконними дії працівників Широківської дільниці Нікопольського УЕГГ ПАТ “Дніпропетровськгаз” щодо припинення газопостачання природного газу в буд.13 по вул.Станкова і безпосередньо на об’єкт побутового споживача гр. К.

Визнати незаконними дії щодо встановлення загальнобудинкового вузла обліку природного газу на ввідному газопроводі та заборонити встановлення загальнобудинкового вузла обліку газу на буд.13 по вул.Станкова.

Зобов’язати ПАТ “Дніпропетровськгаз” відповідно до ч.1 ст.6 Закону України “Про забезпечення комерційного обліку природного газу” обладнати квартиру позивача індивідуальним лічильником газу.

Визнати недійсним Акт про порушення.
Стягнути з ПАТ “Дніпропетровськгаз” на користь позивача збитки в розмірі недовідпущеного об’єму газу на суму 361 грн 40 коп.

Стягнути з ПАТ “Дніпропетровськгаз” на користь позивача моральну шкоду у розмірі 10000 грн. і судовий збір на користь держави 3840 грн.