ПАТ «Криворіжгаз» усе частіше виявляє різноманітність. «Творчий» підхід його працівників до виконання обов’язків, м’яко кажучи, дивує депутата Криворізької міськради Андрія Немченка та громадськість. По вулиці Володимира Великого, 30, за словами Андрія, газовики так установили загальнобудинковий лічильник, що довелося викликати аварійну службу для усунення течії газу, а будинок був дві години під загрозою вибуху.

Депутат також повідомив про неабияку оригінальність працівників газової компанії під час надання «послуг» у тому ж таки будинку: «Цього разу довелося відстоювати права інваліда 1 групи, якому “загальноколгоспний” лічильник встановили прямо під вікнами, у зв’язку з чим мешканці заблокували машину ПАТ “Криворіжгаз”, вимагаючи пояснень».

Депутат не сумнівається, що це лише верхівка айсбергу організації компанії, яка насамперед турбується не про людей, а про збільшення своїх доходів: «Керівників ПАТ “Криворіжгаз” хвилює не якість послуг, а кількість купюр, які вони можуть покласти до своїх кишень».