У 2020 році напередодні виборів, аби усунути політичного конкурента, Сергію Плотнікову закинули причетність до розповсюдження порнографії, стосовно нього було відкрито кримінальну справу. На сторінках інтернет-видання «Типичный Кривой Рог» директора школи №115 взагалі звинуватили в педофілії. Після пресконференції, на якій Сергій Плотніков спростував звинувачення, стаття зникла. А от справа набула широкого резонансу.

4 лютого 2021 року в Інгулецькому районному суді відбулося підготовче засідання суду, яке дало надію на перемогу справедливості. Підтримати Сергія прийшли рідні, колеги, батьки, однопартійці Світлана Сова, Юлій Морозов, Денис Скворцов, Наталя Шишка, Ірина Голоднова, Юрій Милобог та інші.
Першим гарним знаком став дозвіл судді Олексія Алексєєва бути присутніми на підготовчому засіданні пресі та депутатам, хоча працівниці суду перед початком засідання спробували перекрити вхід і не впускали нікого, окрім учасників судового процесу.

Удруге суддя довів своє неупереджене ставлення й незалежність, відхиливши необґрунтоване клопотання прокурора провести судовий розгляд у закритому режимі. Сторона обвинувачення пояснила своє прохання бажанням попередити розголошення відомостей про особисте і сімейне життя потерпілих, обставин, які принижують їхні честь і гідність.

Адвокат Дмитро Уманець назвав клопотання безпідставним, адже згідно з обвинувальним актом потерпілі в кримінальному провадженні відсутні. До того ж, на думку захисту, ця справа має суспільний резонанс, тож суспільство в особі батьків учнів школи, колег, депутатів має право знати, що відбувається в судовому засіданні.

Також не було задоволено клопотання прокурора про запобіжний захід щодо Сергія Плотнікова.


Сповнений вдячності людям, які прийшли його підтримати, нині депутат від Сили Людей Сергій Плотніков зазначив: «Коли ми з дружиною підходили до суду, нас уже чекали друзі, колеги, випускники школи, батьки учнів, однопартійці. Та головне для мене ось що: це люди, які мені вірять і не мають сумніву в моїй невинуватості, їх більшість, хоч не всі мали змогу прийти. Сьогодні відчувалась підтримка громадськості, якій я вільно можу дивитись в очі, оскільки не схибив і не піддався на нахабні схеми розкрадання грошей, за що і торую цей непростий шлях».

Cудовий розгляд справи відбудеться в Інгулецькому районному суді 12 лютого о 14:00.