У лютому 2016 року депутати Криворізької міської ради Світлана Сова і Центрально-Міської районної ради Тарас Юрченко ініціювали проведення зустрічі з мешканцями житлового фонду підприємства-банкруту – ВАТ «Криворізький завод гірничого машинобудування» (у минулому завод «Комуніст») по вулиці Урицького, 42 з приводу невиконання міською владою судового рішення Господарського суду Дніпропетровської області щодо передачі будівлі на баланс міста у якості комунальної власності без додаткових умов та технічної документації.
За підсумками зустрічі Світлана Сова підготувала і 29 лютого подала проект рішення для міської ради «Про прийняття жилого фонду на баланс міста», проте у внесенні його до порядку денного було відмовлено, а обіцянка «Після врегулювання всіх розбіжностей, проект рішення буде винесено на сесію міської ради» так і не виконана. 28 квітня 2016 року на сайті виконкому Криворізької міської ради з’явилося повідомлення з таким заголовком: «Завдяки втручанню мера Ю. Вілкула жителі гуртожитку по вул. Урицького 42 зможуть приватизувати своє житло». Тобто, виконком Криворізької міської ради фактично продублював проект рішення Світлани Сови. Фактично було порушено право депутата на внесення та розгляд ради проектів рішень, закріплене ст. 19 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад». При цьому йдеться лише про будівлю гуртожитку, а будинки барачного типу лишаються поза комунальною власністю, а їхні мешканці на одинці зі своїми проблемами
Тож можемо констатувати, що в Кривому Розі складається така ситуація, коли партії, опозиційні до діючого мера, подають ідеї вирішення проблемних питань, чинна влада їх саботує, а з часом подає від свого імені. Втім «Сила Людей» своїми діями змусила владу виконати свій прямий обов’язок, і працювати згідно з Законом. «Наша партія зацікавлена в першу чергу в тому, щоб приймалися рішення, важливі для криворіжців, а не в піарі, – прокоментувала рішення виконкому Світлана Сова, – а час все одно розставить все на свої місця».
«Сила Людей» Кривого Рогу продовжує моніторити ситуацію з цього питання.